Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Problemy z rzepką

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
andzia19940921



Dołączył: 26 Sty 2011
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sty 26, 2011 9:33 am    Temat postu: Problemy z rzepką Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam chciałabym aby ktoś odpowiedział na moje pytanie. może na początku opowiem jak było... No więc 3 lata temu przewróciłam się skacząc przez płotki i miałam uszkodzoną rzepkę w prawym kolanie po czym chirurg wstawił mi nogę w gips na 10 dni,następnie wysłał do ortopedy gdzie ten skierował mnie na rehabilitację to jest zabiegi laserowe. Przez jakiś czas oczywiście odczuwałam bóle na zmianę pogody. No ale co z tego jak teraz znowu mam to kolano w gipsie gdyż ćwicząc po 2 letniej przerwie na w-fie rzepka przeskoczyła z prawej strony na lewą po czym wróciła na prawą chirurg wstawił ponownie na 12 dni w gips,nie umiał stwierdzić co jest nie taki i powiedział tylko,że to coś z rzepką. Po 12 dniach kazał skontaktować się z ortopedą i ortopeda po wcześniejszym obejrzeniu zdjęć rentgenowskich kazał zdjąć gips pielęgniarce i okazało się że rzepka była wystawiona. Ortopeda wstawił rzepkę na swoje miejsce i ponownie nogę wstawił na 10 dni w gips,po czym kazał skontaktować się ponownie z chirurgiem. A więc pytania jakie chcę zadać: Co chirurg może teraz stwierdzić? Czy może się zdarzyć że wyślą mnie na operację kolana? Pomocy

tytuł zmieniłam
Gosia85
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group