Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

problemy z moczem

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
osz_3107



Dołączył: 02 Wrz 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Wrz 02, 2007 12:31 pm    Temat postu: problemy z moczem Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam problem wczoraj wieczorem podczas oddawania moczu poczułam bol. myslałam ze to nic takiego jednak gdy w nocy poszłam znowu "za potrzebą" po wydaleniu moczu pojawiło się może z 4 kropelki krwi wymieszanej z moczem. dziś rano co prawda krwi nie było ale był bol. muszę zaznaczyc ze owy ból pojawia się dopiero przy samym końcu załatwiania się. co to może byc?? co mam robic i czy trzeba sie udac do lekarza czy może przejdzie jakimiś domowymi sposobami?? pozdrawiam i czekam na odp


-----edit by emilka------
temat przenoszę do działu "Choroby i urazy"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Wrz 02, 2007 1:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mysle ze powinnas sie przejsc do lekarza i nie zwlekac...rozne przyczyny moga byc... Rolling Eyes moze masz chore nerki,(moga byc kamienie na nerkach Neutral ) zapewne jest jakis stan zapalny pecherza...pedz do medyka Exclamation
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Isia



Dołączył: 23 Sie 2007
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Wrz 04, 2007 12:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zgadzam się koniecznie idz do lekarza!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Czw Wrz 06, 2007 11:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

do lekarza ? na urazowke od razu - pojawil sie zapewne problem z nerkami ale nie lekarz wiec nie wiem :/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Czw Wrz 06, 2007 11:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to jest na bank zapalenie pecherza, mam to czesto i zazwyczaj u mnie tej krwi jest wiecej ... czasem jest to spowodowane kamieniami na nerkach albo piaskiem ale nie koniecznie, idz do lekarza na pewno dostaniesz lekarstwa, ja biore furaginum zawsze - to jest na recepte wiec tylko lekarz przepisze... i proponuje lekarzowi wspomniec o skierowaniu na USG nerek, warto sparwdzic czy nie ma jakis zlowgow w ukladzie moczowym Smile
da sie z tym zyc hehe... ja mam kamienie na nerkach juz od 5 lat ale nie zycze tego, lepiej zeby to bylo zwykle zapalenie pecherza Smile bo kamienie na nerkach bola starsznie Confused
powodzenia i jak najszybciej do lekarza rodzinnego Exclamation
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group