Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Problemy z lewym uchem

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Laryngologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bruzda



Dołączył: 29 Lis 2011
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lis 29, 2011 4:07 pm    Temat postu: Problemy z lewym uchem Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam,

Jakiś czas temu zaczęły się u mnie problemy z lewym uchem. Zacząłem słabiej słyszeć, wyczuwałem pulsowanie w uchu i uczucie jak by mi ktoś nałożył na te ucho czapkę. Chodziłem do laryngologa, przepisał mi 2 rodzaje kropli i tabletki. Problem znikał lecz pojawiał się na nowo z biegiem czasu. Na ostatniej wizycie badał mi lekarz ciśnienie powietrza w uszach. W lewym tym chorym było nie wyczuwalne a w prawym za wysokie bodajże -71. Lekarz następnie wziął coś na kształt lejka włożył mi do lewego ucha i rzekomo coś wewnątrz przebił robiąc 2 mm dziurkę bo niby 2 błony się na siebie zaszły. W trakcie wizyty dowiedziałem się również że w uchu zbierał się jakiś płyn nie ropa.

Czy jest to normalne i jak to leczyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tullac



Dołączył: 02 Lis 2011
Posty: 16

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Września
PostWysłany: Czw Gru 01, 2011 3:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A czy lekarz nie powiedział Ci, co dalej z tym robić? Nadal masz ten problem? Idź jeszcze raz do lekarza, możesz też pójść do innego laryngologa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
bruzda



Dołączył: 29 Lis 2011
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Gru 02, 2011 2:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam,

Właśnie ten u którego byłem jest jednym z lepszych. Problem powoli zanika słyszę z dnia na dzień lepiej. Tylko zdziwiło mnie iż owe przekłucie błon wpłynęło na to pozytywnie a wcześniejsze leczenie lekami nie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Laryngologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group