Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Problemy z kostką ! Pomocy !

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Simmi



Dołączył: 22 Gru 2007
Posty: 57

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Cze 05, 2008 3:49 pm    Temat postu: Problemy z kostką ! Pomocy ! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam !

Jakiś czas temu, około 2-3 miesięcy skręciłem staw skokowo - goleniowy lewej kostki. Gips miałem mieć tydzień, ale z rożnych przyczyn nosiłem tylko 5 dni.
Potem było ok, mięśnie zaczynały się przyzwyczajać, miałem tylko mrowienie pod stopą i pod palcami.
Od kilku dni czuję ból w kostce przy gwałtownych ruchach i pojawiła się delikatna opuchlizna ;/
Dodam jeszcze, że przy przekręcaniu kostki w lewo lub w prawo słychać i czuć przeskakiwanie i strzykanie po wewnętrznej stronie kostki.
Co się mogło stać ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
teska



Dołączył: 30 Sty 2007
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Pią Cze 20, 2008 10:55 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Simmi, ja bym ci radziła koniecznie iść do ortopedy. Żebyś sobie większych problemów z tą kostką nie narobił. Doraźnie to możesz spróbować nakleić taki plaster [reklama], który chłodzi kontuzjowane miejsce, zmniejsza opuchliznę i ból (dostępny w aptece), ale na dłuższą metę to tylko wizyta u ortopedy. Pamiętaj, że na tych kostkach to całe ciało nosisz i muszą ci trochę posłużyć Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group