Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Problemy z koncentracją

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Linus



Dołączył: 10 Maj 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Maj 10, 2007 7:12 pm    Temat postu: Problemy z koncentracją Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie do ludzi obeznanych z tematem. Jak nazywa się choroba psychiczna która polega na tym że człowiek może skupić się na np. nauce, pracy itd. dopiero kiedy ma świadomość, że do zrobienia/nauczenia ma bardzo dużo rzeczy?? Może to być coś bardzo podobnego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
comet



Dołączył: 27 Cze 2006
Posty: 325

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Maj 10, 2007 9:50 pm    Temat postu: dlaczego akurat Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dlaczego akurat choroba?
W pewnym wieku jest to naturalne.
Występują problemy z koncentracją i w ogóle rozkojarzenie.
Na pewno ma na to wpływ tryb życia i dieta.
Brak wewnętrznej dyscypliny i kontroli z zewnątrz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Czw Maj 10, 2007 10:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja tak mam. zawsze wszystko na ostatnią chwile. jak już mam wyznaczoną "dead line", to dopiero się zabieram. dzień wcześniej Wink
jakoś za chorą się szczególnie nie uważam (w każdym razie nie z powodu tego Wink )
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group