Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Problemy z kałem

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
agamil



Dołączył: 13 Maj 2006
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Maj 13, 2006 8:06 am    Temat postu: Problemy z kałem Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kilka dni temu zauważyłam, że oddaję kał z krwią. Nie mam bladego pojęcia co mi dolega. nie mam żadnych objawów typu swędzenie, czy zmiany dermatologiczne w tych okolicach. dodam jeszcze że często chodzę na basen. czsem zdarza się, że zachłysnę się chlorowaną wodą z basenu. czy to może być powód mojego problemu? Czy muszę koniecznie iść do lekarza? Shocked
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
drapaka
Przyjaciel forum


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 832

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Sob Maj 13, 2006 3:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

musisz jak najszybciej iśc do lekarza!!! To może być bardzo poważne!!! NIE ZWLEKAJ
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group