Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Problemy

Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Rodzina
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
agusia39



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 780

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pon Paź 09, 2006 8:35 pm    Temat postu: Problemy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeżeli ktoś z was ma jakieś problemy w swojej rodzinie - niech napisze - może razem znajdziemy rozwiązanie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tola



Dołączył: 13 Sty 2007
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sty 20, 2007 6:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

CZUJE SIE SAMOTNA. Crying or Very sad trzy tygodnie temu rozstal sie ze mna chlopak(po prostu nie wyszlo)!bylismy ze soba dwa miesiace!komus wyda sie to bardzo krotko ale to byl najwspanialszy czas w moim zyciu.zdarzylam sie tak bardzo zaangazowac nawet sama nie wiem ze tak potrafie!!wlasnie zdalam sobie sprawe ze przed wszystkimi udaje ze nic sie nie stalo.chyba jeszcze sie nie otrzasnelam ale nie z tego ze sie rozstalismy tylko dotarlo do mnie ze nie potrafie zatrzymac przy sobie nikogo!!nie moge patrzec na szczesliwe pary idace ulica trzymajace sie za rece!!!zadaje sobie wtedy pytanie ktore pozostaje bez odpowiedzi:czemu to nie moge byc ja???wiem ze kazdy kiedys znajdzie swoja polowke jabluszka ale ja juz nie mam sil szukac!!nie chce kolejnego rozstania!!!
niedawno wiedzialam sie ze swoim bylym nawet zaprosilam go na swoje urodziny!!nie wiem czy dobrze zrobilam nie mam do niego zalu ani pretensji to byla jego decyzja!!czy to w ogole ma jakis sens???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agusia39



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 780

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sob Sty 20, 2007 7:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

napisz na 5508714 lub agusia39@tlen.pl

tutaj nie bede ci odpisywać - kilku moderatorów sobie tego nie życzy ( jak to dzieciuchy )
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Nie Sty 21, 2007 12:10 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moze to co powiem bedzie troche suche..ale uwierz mi czas leczy rany, zapomnisz o nim...wiem jak to jest niestety, ja bylam zareczona po ponad 2 latach zwiazku i nagle moj idealny ulozony swiat runol.... ale pozbieralam sie i teraz mam ukochanego, w koncu mojego tego jedynego:) wiec twoj czas tez nadejdzie:) tez szukalam, znalazlam i jest oki wszystko... moze rozmowa z przyjaciolka pomoze albo z kims ci bliskim?? wyplacz sie to pomaga.... i pamietaj ze gdzies tam jest ktos dla ciebie przeznaczony, znajdziesz go na pewno:)buziaki


Aga a ty czasem nie przesadzasz???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Nie Sty 21, 2007 10:08 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

agusia39 napisał:
napisz na 5508714 lub agusia39@tlen.pl

tutaj nie bede ci odpisywać - kilku moderatorów sobie tego nie życzy ( jak to dzieciuchy )


Kto jej zabronil - ten co zabronil priva do mnie prosze %-) badz gg
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tola



Dołączył: 13 Sty 2007
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sty 21, 2007 12:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

przepraszam ze dopiero teraz pisze ale zajelam sie nauka zeby nie myslec!!!wczoraj nawet probowalam utopic swoje smutki w misce popcornu!! troszke pomoglo! :)dzisiaj jest juz lepiej!!!dziekuje za slowa otuchy!!wiem ze musze sie pogodzic rozstaniem(i tak sie dzieje) ale czasami przychodza takie mysli ze wszystko staje sie beznadziejne:-(



ps. aga przepraszam cie bardzo ze nie weszlam na gg!!![/u][/b]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Nie Sty 21, 2007 7:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tola z ta nauka i z lakociami to bardzo dobry pomysl:) ja jak mi zle zjem sobie czekoladke i pomaga ale wiesz nie mozna z tym przesadzac Smile ciesze sie ze samopoczucie sie troche polepszylo, oby tak dalej:) trzymam kciuki i pozdrawiam goraco
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
melo



Dołączył: 01 Maj 2007
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Maj 23, 2007 9:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tola nie warto by było troche po walczyć o miłości a nie rostawać się tak sobie myśle że tobie serce bije mocniej jak pomyślisz o swoim byłm więc głowa do góry i spróbuj pojednać się ze swiom byłym.Powodzenia a zaraz poprawi ci się humor
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Foka



Dołączył: 01 Lip 2007
Posty: 101

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: lubuskie
PostWysłany: Pon Lip 09, 2007 9:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja byłam w związku 4 lata, 2 lata zaręczona i rozstaliśmy się 2 miesiące przed ślubem... miło?? taa... był czas że za nim tęskniłam, ale zaraz potem sobie przypominałam to o czym wolałabym zapomnieć... i mi przechodziło. Po tamtym rozstaniu byłam rok ze świetnym chłopakiem, ale nie wyszło, nie z mojej winy- po prostu on mi szczerze powiedział, że nie potrafi zapomnieć o swojej byłej i nie było sensu tego dalej ciągnąć, skończyło się dzień przed sylwestrem i cóż, żyję dalej. Teraz od 2 miesięcy mam dobrego człowieka i po 3 tygodniach się zaręczyliśmy, może nie jest Maćkiem Zakościelnym Smile ale traktuje kobietę jak księżniczkę Smile
_________________


PCO, starania 6 lat
laparo+elektro 15.10.2008
*+17.05.2009 Natalka 22tc pp Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karioka
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 843

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Pon Lip 09, 2007 10:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Teraz ja próbuję... Się ze swoim byłym pojednać... Confused Bo zrozumiałam, ze albo on, albo żaden..
_________________
I'm your little butterfly... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Rodzina Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group