Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Problemy prawdopodobnie z jelitami

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
qwerty63



Dołączył: 26 Kwi 2013
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Kwi 26, 2013 12:54 pm    Temat postu: Problemy prawdopodobnie z jelitami Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam,moje problemy polegają na tym że codziennie mam wzdęcia w róznych miejscach,często też gazy,zdarzają mi się też biegunki i bóle z prawej strony podbrzusza które są kłujące i mam wtedy problem z głębszy nabraniem powietrza,bóle te występują zazwyczaj po większy jedzeniu np.obiadu i kolacji.Biegunki zdarzaja się często kiedy jestem w stresię np.ważne wyjście.Wzdęcia z reguły zaczynają się w pozycji siedzącej lub leżączej w których spędzam większość dnia.Nie wiem czy to ma coś wspólnego ale miewam skurcze niektórych mięśni,uzupełniałem magnez tabletkami rozpuszczalnymi w wodzie ale nie pomogło
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
papaja



Dołączył: 09 Lip 2013
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 09, 2013 12:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a od jak dawna masz takie objawy? miałeś kiedyś robione badania na alergie pokarmowe?
Biegunką wywołaną stresem się zbytnio nie przejmuj, wiele osób tak ma. Gorzej jeśli się nie stresujesz, a mimo wszystko tak jest jak opisałeś(łaś).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
elizabet
Spamer


Dołączył: 11 Lip 2013
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Czw Lip 11, 2013 11:36 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zgadzam sie z przedmówcą powinienes zrobic testy na alergie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group