Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Problemy po alkoholu

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sebol__14



Dołączył: 16 Paź 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Paź 16, 2008 4:17 pm    Temat postu: Problemy po alkoholu Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam!
Napisałem tutaj ponieważ nie wiem gdzie umieścić tego posta. Mam 16 lat i mam taki problem, że po wypiciu niewielkiej ilości wódki około 350ml na drugi dzień nie mogę wstać z łóżka, mam wymioty, temp. 37 stopni, jeśli coś zjem lub wypije to zwracam to po kilku minutach. W klatce piersiowej kłuje mnie jak niewiem co nawet kilka dni po wypiciu. Trwa to około 8 h. Waże okolo 75 kg wzrostu około 190. Niewiem czemu ale mam takie cos tylko po wódce. Jęsli macie jakieś pomysły co może mi dolegać proszę o pomoc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Czw Paź 16, 2008 7:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jeśli wódka Ci szkodzi- nie pij.
tym bardziej, że alkohol szkodzi- zwłaszcza osobom w twoim wieku.
co do wymiotów- niektórzy tak właśnie reagują na alkohol. widocznie wódka, nawet w takiej ilości, ewidentnie Ci szkodzi. i prowadzi do kaca.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anna198019



Dołączył: 18 Paź 2008
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: pyrzyce
PostWysłany: Sob Paź 18, 2008 6:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zrób usg jamy brzusznej morzesz miec zapalenie woreczka żółciowego ja miałam to samo nawet grama wódki nie mogłam wypić bo na drugi dzeń nie żyłam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group