Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Problem ze zdrowiem...

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
aroma



Dołączył: 16 Sty 2009
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sty 16, 2009 11:11 pm    Temat postu: Problem ze zdrowiem... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam,
Jestem nowa na forum, nie wiem czy podobny post już nie powstał. Pisze ponieważ mam duży mętlik w głowie po ostatnich "wydarzeniach" zdrowotnych i nie bardzo wiem o co chodzi. Choruję na astmę. W listopadzie dwa razy chorowałam, miałam antybiotyk. W sumie nie miałam żadnych szmerów, ale lekarz z powodu osłabienia, kaszlu (mam praktycznie ciągle, ze względu na astmę) dał mi antybiotyk. Badania krwi wyszły ok, poza tym, że żelazo miałam niskie - często mam anemię, od pewnego czasu nie miesiączkuję by poprawić krew i zapobiec kolejnej anemii. Ogólnie, anemii obecnie nie mam. Ostatnio robiono mi rtg zatok, powtórzono je. Podejrzenie - kostniak. Wysłano mnie na tomografie, która nie wykazała kostniaka, tylko chore zatoki sitowe. Teraz dostałam drugi raz antybiotyk pod rząd od otolaryngologa z powodu tych zatok. Czuję się w sumie dobrze, kataru nie mam mam tylko stan podgorączkowy - od listopada się ciągnie :/ Piszę ponieważ martwi mnie to, że mam bóle głowy, anizokorię wykrytą jakiś czas temu (okulistycznie jest ok), mrowienia twarzy się pojawiają. Myślę, że może to stres... Tylko kto go nie ma. Poza tym obraz mi się często rozmywa lub jakby miała plamki przed oczami białe. Kilka dni temu pojawił się ból w okolicy obojczyka - obudziłam się z nim, myślałam, że może źle spałam... Bolało mnie na początku przy wyciąganiu ręki, teraz boli nawet jak się nie ruszam a jak ruszam to np nie boli. Do tego pobolewało mnie jakiś czas temu pod lewą pachą. Sądziłam, że od mierzenia temperatury, wiem już, że nie bo mierze pod prawą pacha teraz. Nie wiem czy mam powiększone węzły chłonne, bo nie potrafię tego zbadać (trudno wyczuć mi jakie nie są powiększone a jakie są) mam na pewno na skraju pachy tam gdzie mnie boli twardy "łuk". gdzieś nagle wyczytałam o jakiejś ziarnicy... Ciało mnie swędzi bardzo często, teraz mam uczulenie (?) ma plecach i dekolcie, bardzo swędzące - mimo ze używam płynu Emolium. Pocę się niemiłosiernie, w nocy także... osłabiona jestem często, często mam zawroty głowy,potrzebuje dużo snu zwalałam winę na anemię. Czy ktoś mógłby mi coś poradzić? Boje się już pójść do lekarza, by nie zostać wziętą za hipochodnryczke, choć przyznam, że po tym podejrzeniu kostniaka zaczęłam bardziej się zastanawiać na d swoim zdrowiem.Byłabym wdzięczna za pomoc, jeśli komuś będzie chciało się w ogóle czytać moje wypociny Wink

Dodano po 2 godzinach 29 minutach:

przed kąpielą postanowiłam się "obadać", mam powiększone węzły chłonne szyi z lewej strony Sad

Taki zostawiam tytuł, bo trudno to jakoś nazwać. / Zibi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tallka



Dołączył: 06 Sty 2009
Posty: 36

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Pabianice
PostWysłany: Nie Sty 18, 2009 1:29 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Powiem tylko- leć szybciutko do lekarza i nie przejmuj się, że ktoś pomyśli, że symulujesz! anizokoria, bóle głowy, drętwienie, pocenie i stany podgorączkowe... niepokojące!!
nie zwlekaj!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
aroma



Dołączył: 16 Sty 2009
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sty 18, 2009 8:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziękuje bardzo za odpowiedź.

Dodano po 1 godzinach 4 minutach:

Może ktoś ma jeszcze pomysł cóż to może być?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group