Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Problem ze wzwodem i żyły na penisie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Urologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ajser4



Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Cze 24, 2014 1:01 pm    Temat postu: Problem ze wzwodem i żyły na penisie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam mam 19 lat, mój problem zaczął się gdy chciałem odbyć stosunek z dziewczyną i mój penis nie chciał osiągnąć wzwodu, teraz gdy osiagam wzwod jest on nie pełny (penis nie jest wystarczająco twardy) gdy próbuje się podniecic nie udaje mi się to bez pomocy ręki lub gdy np zaczynam juz osiągać wzwod i wystarczy ze skupie się choćby na chwilę na.innej rzeczy Odrazu opada. Zauważyłem na moim penisie juz parę msc wcześniej żyłki które są fioletowe, a gdy się je rozciągnie są czerwone, po lewej stronie penisa znajdują się 2 grubsze zyly które lecą przez całego penisa i one mnie najbardziej martwią ponieważ są ciemno zielone gdy mój penis jest w opadzie gdy się je trochę rozciągnie są fioletowe a gdy jeszcze bardziej są całe czerwone gdy je dotykam sa twarde. Przeczytałem, że może to być zakrzep. Proszę o pomoc ponieważ jestem młody i nie mogę cieszyć się moim życiem seksualnym oraz obawiam się ze to może być coś poważnego. Bardzo proszę o pomoc i szybkie odpowiedzi co zrobić i Gdzie się udać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zieleniutka



Dołączył: 17 Gru 2013
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Wto Cze 24, 2014 1:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witaj Smile

Jak nic problem natury emocjonalno-psychicznej! Żylastość penisa jest różna, jedni Panowie mają mniej żylaste, można powiedzieć dziecięce prącia, podczas gdy inni mają silnie użylone, a niektóre potrafią mieć naprawdę grube żyły, jednak jak chcesz się upewnić czy na pewno jest wszystko OK - to wiesz gdzie musisz się udać Wink = Do urologa.

Odnośnie Twojego problemu, często zdarza się, że Panowie mają z pierwszym razem ogromne problemy, sama to wiem z Autopsji! Wielu Panów nawet nie może się podniecić, jednak lepsze to niż, przedwczesny wytrysk Wink To był twój pierwszy stosunek? Jeżeli tak to najważniejsze byś się po prostu nie przejął tym... Za drugim razem będzie lepiej, wystarczy bardziej uwierzyć w siebie. Musisz też wiedzieć, że nie każdy problem leży w naturze fizycznej, dużą rolę w stosunku odgrywają emocje.

Mimo wszystko jak bardzo się boisz to lepiej idź do tego urologa, przebadaj prącie i się dowiesz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sarsaparilla



Dołączył: 22 Maj 2014
Posty: 107

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Wto Cze 24, 2014 1:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Niestety nie jestem specjalistą od tych spraw Smile także jeśli chcesz mieć pewność z czym masz do czynienia radzę udać się do Androloga. On na pewno cię "przebada" i powie co jest przyczyną owego stanu rzeczy i jak go skutecznie wyleczyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ajser4



Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Cze 24, 2014 1:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zdaje sobie sprawę, że to jest też problem psychiczny zwłaszcza teraz, bo jestem podlamany lecz to nie mój pierwszy raz gdy miało dojść do stosunku, miałem wcześniej 2 takie sytuacje za pierwszym poprostu moja dziewczyna odmówiła w ostatniej chwili, chodź wtedy mój penis był gotowy i stał jak należy, za 2 było podobnie i jeszcze do czasu z przed 6 7 msc nie.miałem żadnych problemów ze.wzwodem dlatego teraz tak się martwię i myślę że to Bardziej problem Fizyczny, szukam porad na forum ponieważ trochę się wstydzę iść.z tym do lekarza, ale widocznie bd musiał :/

Dodano po 5 minutach:

I dodam też ze wcześniej też nie miałem tych czerwonych żyłek, wiec gdzie mam się z tym udać, do androloga, urologa czy dermatologa? I czy potrzebne jest jakieś skierowanie, może lepiej prywatnie i ile taka wizyta kosztuje?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Macalsca



Dołączył: 12 Mar 2013
Posty: 59

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 5 podziękowań w 5 postach

Skąd: Heaven
PostWysłany: Sro Cze 25, 2014 9:51 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o problemy ze wzwodem to może przejdź się lepiej do urologa, o całościowe problemy to lepiej pytać seksuologa, co do skóry to myślę, że lepiej wybrać urologa. Wnioskując najpierw może urolog, tak mi się wydaje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Urologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group