Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Problem ze sercem?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kardiologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Damus1



Dołączył: 07 Kwi 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Kwi 07, 2008 9:19 pm    Temat postu: Problem ze sercem? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam!
mam nastepujacy problem , mam 18 lat i od jakis 10 lat gram w pilke nozna , lecz od jakiegos czasu gdy pobiegam po boisku zaczyna mnie "zatykac" tzn nie moge zlapac glebokiego oddechu , robie sie czerwony a z tego co rodzice mowia to nawet siny. Czy to jakies klopoty z sercem? jakies 6 miesiecy temu mialem robione EKG serca i nie wykazalo niczego wrecz bylo ok. Moze jest ktos na forum kto ma podobny problem?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Trzebinianka



Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Kwi 08, 2008 1:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to moze byc nerica lękowa, poczytaj moze zidntyfikujesz sie z tym.
http://www.biomedical.pl/szukaj/
http://www.biomedical.pl/forum/search.php?mode=results&search_keywords=nerwica+lekowa



-----edited by emilka-----
jednego posta skasowałam ze względu na regulamin (nie podajemy linkow do innych forów)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Damus1



Dołączył: 07 Kwi 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Kwi 08, 2008 8:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzieki ,ale nie mam zadnych lekow ani tym podobnych jesli Ci chodzi o Nerwice lekowa? wiec to nie to;) zapomnialem jeszcze wczoraj dodac ze ostatnio pojawil sie bol w plecach po wysilku fizycznym.. Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kardiologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group