Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

PROBLEM Z ŻEBREM 17 lat

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
matt__



Dołączył: 04 Mar 2010
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Mar 04, 2010 9:18 pm    Temat postu: PROBLEM Z ŻEBREM 17 lat Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Od wczoraj zauważyłem przebierając się, że jedno z moich żeber w klatce piersiowej po prawej stronie nisko,przedostatnie zapadło się, że gdy siedzę widoczne jest wklęśnięcie. Nie wiem od czego, nie boli, ale czuję lekki dyskomfort. Nie jestem żadnym sportowcem, nie ćwiczę. Nie miałem żadnych uderzeń, wypadków. Proszę o pomoc! Sad(
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dimedicus



Dołączył: 21 Sty 2010
Posty: 82

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach


PostWysłany: Pią Mar 05, 2010 10:35 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

matt__
Wręcz niemożliwe,aby taki stan nastąpił z dnia na dzień,bez żadnego urazu.Niektóre żebra są bardziej odczuwalne aniżeli inne a nie świadczy,to o jakimś urazie czy patologii.Sadzę,że to są tylko Twoje odczucia.Jeśli jednak uważasz,że coś jest nieprawidłowe,można się udać do lekarza,który sprawdzi fizykalnie lub w razie zmian skieruje na rtg.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
matt__



Dołączył: 04 Mar 2010
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Mar 07, 2010 1:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Już dowiedziałem się o co chodzi. Po prostu miałem takie odczucie, ze względu na to, że wątroba się powiększyła. Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dimedicus



Dołączył: 21 Sty 2010
Posty: 82

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach


PostWysłany: Nie Mar 07, 2010 5:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

matt__
A co ma powiększenie wątroby(na pewno nie masz powiększenia wątroby,jest to bardzo poważny stan)do odczucia zapadnięcia żeber.(który objaw też jest poważnym stanem chorobowym.)Jak nic Ci nie dolega,nie masz żadnej zmiany a jedynie odczucia,ze coś jest nieprawidłowo,w co wątpię.Jak powiedziałem masz wątpliwości udaj się do lekarza ogólnego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
matt__



Dołączył: 04 Mar 2010
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Mar 07, 2010 7:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie mam uczucia zapadniętych wszystkich żeber, tylko jednego ostatniego, na samym dole. Jestem dość szczupły i dlatego zauważyłem to. Do tego miałem ostatnio jeszcze nieco cieższy oddech i kłucie w okolicy wątroby, i tam brzuch był twardszy. Dzisiaj jest już lepiej, normalnie oddycham, nic mnie nie boli, brzuch jest miękki. Dla pewności jutro przejdę się do lekarza. Dziękuję za zainteresowanie, napiszę jutro co mi powiedziano.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group