Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

problem z zajściem w 2 ciąże

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ewunia
Gość









PostWysłany: Pon Lis 21, 2005 1:14 am    Temat postu: problem z zajściem w 2 ciąże Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

od przeszło pół roku staram się o dziecko zresztą drugie
z moim organizmem jest wszystko w porządku przeszłam badania
mam nieregularne miesiączki może zna ktoś jakiś dobry sposób
na zajście w ciąże bo ja juz sama nie wiem co robić może za bardzo tego chce i dlatego mi nie wychodzi gdzieś tak słyszałam proszę o rade
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Pon Lis 21, 2005 8:05 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wiesz ja jednak jestem wątpliwy co do zajścia w ciąże tylko i wyłącznie przez chęć. Bo jezeli było by tak że jedni podświadomie chcą a drudzy nie, to całe planowanie rodziny strzela w łeb Wink

Piszesz że Ty zrobiłaś badania, a partner? Tak wiem na co sie porywam w tym wypadku, niektórym (nawet dość sporej części) mężczyzną przetłumaczyć że ma iść sie zbadać jest ciężej nie poproszenie o charakiri. To nie wynika z ich złej woli ale zazwyczaj ze strachu oraz pozornej nie mocy. Ty tak bardzo chcesz pragniesz, a to sie okazało że przez niego (potęcjalnie). No i takiemu głupiutkiemu zwierzaczkowi trzeba pomuc Wink nie zostawiać go z iść albo nie iść do lekarza Wink

Nie wiem w jaki sposób próbowałaś zajść w ciąże bo tego nie napisałaś, w zależności od znajomości swojego ciała można by spróbować metody zbilansowenej (jedna z metod antykoncepcji naturalnej) skuteczność tej matody jest 98% więc dość precyzyjnie da sie nią określić dzień w którym może dojść do zapłodnienia.

Błędy podczas stosunku, to ma być branie i dawanie przyjemności, a nie tylko mechaniczne nic nie znaczące ćwiczenia fizyczne, to może mieć wpływ - chodz nie wiem czy to jest przyczyną - ja tylko zauwazam że to może być Wink

Reszte wariątów to chyba już z lekarzem trzeba by omówić Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sylwusia
Gość









PostWysłany: Pon Lis 21, 2005 1:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czesc Ewunia. przeczytalam twój list i tak szczerze powiem nie wiele z niego wiem zeby Ci pomóc. Spróbuj moze mierzyc sobit temperature i obserwowac śluz. ma to ogromne znaczenie w okreslaniu dni plodnych. Byc moze masz za krótką tą drugą fazę. jest to tzw. faza lutealna i wystarczy ze na poczatku ciazy(mozesz w nia zachodzic i o tym nie wiedziec) dostaniesz od lekarza progesteron. wyniki swoich pomiarów zapisuj przez ok 5 miesięcy i pokarz lekarzowi on odczyta wykres i powie Ci co dalej robic. Śluz bada sie poprzez odczucia (mokro sucho wilgotno) oraz poprzez konsystencje(białyi kłaczkowaty, przezroczysty rozciągliwy) najbadziej plodny (estrogenowy) jest ten mokry przezroczysty i rozciągliwy swoja konsystencja przypomina białko jaja kurzego. Życze Ci cierpliwosci i powodzenia. Napewno sie uda. A swoja droga to psychicznie tez sie musisz wyciszyc i nie robic tego dziecka na sike bo to nic nie da. pozdrawiam Sylwia.[/list]
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group