Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Problem z wypróżnianiem.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jojoma



Dołączył: 12 Maj 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Maj 12, 2009 8:33 pm    Temat postu: Problem z wypróżnianiem. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie wiem, czy ktos już zamieścił tutaj taki problem, ale jeśli tak to przepraszam za powtarzanie. Otóż mam pewien nieco dziwny i wstydliwy problem. Każdego ranka po zjedzeniu śniadania, lecę do toalety z biegunką albą z normalnym stolcem. Nie wiem, czy to jest normalne. Rano nie mogę normalnie jeść, dopiero po godzinie lub więcej mogę normalnie coś zjeść. Słyszałam że po porannym pierwszym posiłku, jelita się hm odtykają? i normalne jest że po jakimś czasie może się chcieć iść do toalety. Niestety, ja już w trakcie spożywania posiłku( tylko porannego) czuję, że coś się w środku dzieje. I pędzę do wc.
Nie wiem czy wszystko jest ze mna ok. Nie muszę mówić że utrudnia mi to trochę życie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group