Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Problem z/w głową?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Winters



Dołączył: 27 Lut 2007
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lut 27, 2007 11:55 pm    Temat postu: Problem z/w głową? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Mam osiemnaście lat, parę ładnych lat temu mocno uderzyłem się w głowę, ostatnio zacząłem miewać pulsujące bóle, mam zmienne humory bardzo, czasami nudności, napady strachu, boję się bardzo... Mógłby mi ktoś poradzić coś? Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kamileczkaaa



Dołączył: 20 Lut 2007
Posty: 25

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Gliwice
PostWysłany: Sro Lut 28, 2007 12:53 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Proponuje udac sie do neurologa, a ten skieruje na TK lub rezonans. Być może objawy nie są związane z uderzeniem, ale trzeba to wykluczyć. Jeśli badanie wykluczy zmiany neurolog z pewnością podejmie sie zdiagnozowania takich przypadłości. Pozdrawiam i zdrowka Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Iwa
Przyjaciel forum


Dołączył: 23 Lut 2006
Posty: 179

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pią Mar 02, 2007 3:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wątpię, by teraz zaczęło się dziać coś z Twoją głową, ale warto iść do neurologa i zrobićpodstawowe badania krwi.
_________________
Nie poddaj się...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group