Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Problem z uchem

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Laryngologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pcw291



Dołączył: 17 Maj 2007
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lip 04, 2010 2:18 pm    Temat postu: Problem z uchem Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W piątek byłem na basenie i przytkałem sobie ucho wodą, gdy wróciłem do domu próbowałem je odetkać na kilka sposobów znalezionych w internecie (skakanie na nodze, zmiana ciśnienia za pomocą nosa, itp) i nic.
Na drugi dzień nie przeszło i dzisiaj też to mam, tylko ze do tego doszedł szum, który slyszę w tym uchu.

Gorzej słyszę na to ucho, no i ten cholerny pisk.
Co to może być? Wizyta u laryngologa niezbędna?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Nie Lip 04, 2010 4:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pcw291
na początek na pewno lekarz ogólny. to on wystawia skierowania a bez skierowania do laryngologa się nie dostaniesz chyba, że prywatnie.
jeśli przez ten okres czasu wrażenie przytkania się nie zmniejszyło i pojawił się pisk to powinieneś udać się do lekarza.
trzeba zobaczyć co się dzieje . być może masz jakieś zapalenie ucha.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Laryngologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group