Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Problem z przysiadem

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
asembler12



Dołączył: 09 Sie 2010
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 09, 2010 10:27 am    Temat postu: Problem z przysiadem Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam 16 lat mam problem z przysiadem , tak mam od urodzenia chyba(?) . Problem jest w tym że przysiad muszę wykonywać na palcach a nie na całej stopie po w przeciwnym razie przewrócę się do tyłu . Proszę o pomoc !! Jakieś ćwiczenia czy porady jak to zmienić ? Dziękuję z góry za odp.


P.S Nie wiedziałem do jakiego dać to działu , jak zły to proszę przenieść .

przeniosłam.
Gosia85
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Pon Sie 09, 2010 1:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja też jak przykucam to na palcach a nie na całej stopie.
ale nie wiedziałam, że to coś złego:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
asembler12



Dołączył: 09 Sie 2010
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 09, 2010 9:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Chodzi mi o to że nie mogę nawet jakby chciał(pewnie chwile jakby chciał to bym wytrzymał ale zaraz bym się do tyłu przewrócił).

Tak naprawdę tu chodzi o to że chodzę na siłownię i tam przysiady ze sztangą robi się na płaskiej stopie więc...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Pon Sie 09, 2010 11:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

asembler12
ja też nie mogę nawet jak bardzo chcę. ale przyznaję, że mnie to do niczego nie jest potrzebne więc nawet nie staram się tego zmienić.
jeśli trenujesz podnoszenie ciężarów to warto zapytać o tą kwestię osobę która Cię "pilnuje" - jeśli jest instruktor na siłowni to jego też możesz zapytać Smile
poza tym - jeśli Ci na tym zależy to zacznij ćwiczyć przysiadanie "na sucho" . z czasem powinieneś nabrać tej umiejętności.
co do podnoszenia ciężarów - to lepiej najpierw wyćwicz prawidłową postawę a dopiero potem bierz się za dźwiganie. w przeciwnym razie może się to dla Ciebie źle skończyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group