Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Problem z przyjaciółką

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gomenasai



Dołączył: 12 Sty 2011
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Mar 12, 2012 3:05 pm    Temat postu: Problem z przyjaciółką Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam!
Mam problem z przyjaciółką.
Otóż było tak,że skomentowała na moim profilu,że postać,którą lubie jest głupia i powinnam sobie wbić to do głowy.
Powiedziałam jej,że nie będe sobie nic wbijać i mogę lubić co chce(było mi przykro i tyle).
A ona,że znowu się obrażam jak zwykle o byle co.
Rozmowa przebiegała w miarę normalnie gdyby nie wtrąciła sie do naszej dyskusji druga koleżanka (znamy się we trójkę dość długo ale jej nie lubię bo jest wredna i mnie za plecami obgaduje).
Zaczęła pisać,że jestem głupia i że czytała naszą rozmowę(!)
Powiedziałam jej,że nie czyta się cudzej korespondencji.
Ale to i tak do niej nic nie dotarło - pisała,że pewnie ja też czytam jej i jestem świnią.
Potem przyjaciółka wypominała mi,że nie podaje jej wszystkich lekcji i że jak jestem obrażona to nie mówię do niej hej jak przychodzę do szkoły,a to nie jest prawda.
Miałam dosyć słuchania tych bzdur i powiedziałam,że ta dalsza rozmowa nie ma sensu bo i tak będzie,że sie o wszystko obrażam.
A ona na to,że mam już z tego złotą kolekcje i że mogę sie obrażać (choć wcale nie byłam obrażona)
A koleżanka (ta wredna) na to,że jestem daunem i że takie osoby jak ja już sie nie zmieniają.
Na tym skończyliśmy rozmowę.
Tylko,że teraz koleżanka robi wszystko by mi dopiec(pisze mi niemiłe komentarze na różnych stronach na jakich bywam).
Nie wiem co teraz robić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
majorka



Dołączył: 25 Lut 2012
Posty: 43

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Sierakowice
PostWysłany: Pon Mar 19, 2012 3:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jak dorosniesz to zobacysz ze szkoda bylo czasu nawet na myslenie o tych twoich "kolezanka" znajdz sobie nowe, normalne, ktore szanuja twoje zdanie i opinie, to ze jej sie nie podoba to co tobie nie znaczy ze jestes gorsza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
skakanka



Dołączył: 16 Lut 2010
Posty: 23

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Pon Lip 02, 2012 11:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie nadużywaj słowa przyjaciel/przyjaciółka... i dorośnij.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
simian raticus
Zbanowany


Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 46

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Masaczjusets
PostWysłany: Wto Lip 03, 2012 10:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Młodzieżowe problemy raczkującego społeczeństwa informacyjnego! Faceta se znajdź, a nie z koleżankami się zadajesz! Wszystko i tak się rozpadnie te przyjaźnie, czy tam znajomości! Szpiegowanko istne! Shocked
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
julietlove



Dołączył: 25 Lip 2012
Posty: 42

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: sudan
PostWysłany: Sro Lip 25, 2012 10:00 am    Temat postu: witam. dobry dzień! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam. dobry dzień!
Nazywam się Julia, widziałem dzisiaj swój profil i stał zainteresowanych, proszę wysłać mi e-mail teraz w moim e-mail tutaj (juliet.kabashi@yahoo.com), tak aby można było wysłać Ci moje zdjęcia i powiedzieć wam więcej o mnie ... Pamiętaj, na odległość lub kolor i wiek nie ma znaczenia, ale miłość sprawach przydzieleniu w życiu .. Proszę pamiętać, aby wysłać mi e-maila w mojej skrzynce (juliet.kabashi@yahoo.com) z miłości Julii ,
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group