Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Problem z pracą serca

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kardiologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Amen



Dołączył: 30 Maj 2007
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lip 22, 2011 12:46 pm    Temat postu: Problem z pracą serca Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam.

Z góry zaznaczam, że jestem palaczem, piję alkohol, mam dużą nadwagę i codzień pijam jedną kawę.

Otóż mój problem polega na ciężkej pracy serca to znaczy przykładowo siedzę sobie i wstanę na chwilę po coś po czym siądę spowrotem to czuję dużo mocniejsze bicie serca ale niekoniecznie szybsze. Przy czym bije równo, za chwilę przerwa w biciu, uderzenie, krótsza przerwa i znów bije równo. Nie robi mi się przy tym słabo czy duszno chyba, że dostanę ataku paniki (mam nerwicę). Nie czuję bólu. Czasem miewam takie mocniejsze uderzenie serca przy czym dostaję paniki, lęku (raz trafiłem do szpitala). Lekarz stwierdził nerwicę ale jeden z sanitariuszy powiedział, że to może być blok 1 stopnia. Dzień w dzień towarzyszy mi lęk przed śmiercią.
Gdy chodzę gdzieś po mieście szybkim krokiem nie szuję jakiegoś specjalnego zmęczenia czy duszności. Planuję wizytę u lekarza jednak zanim to zrobię chciałem Was spytać o opinię.
Prawdopodobnie też mam niewiele magnezu w organizmie przez odżywianie się i ogólnie zły tryb życia. Co mogę zrobić zanim ustalę termin wizyty u lekarza aby wzmocnić serducho? Mam dopiero 22 lata i szkoda życia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kardiologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group