Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

problem z piersiami

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mkl16



Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: stalowa wola
PostWysłany: Wto Sie 21, 2007 9:32 pm    Temat postu: problem z piersiami Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam problem z piersiami, a dokladniej z sutkami. mam 16 lat i nie jestem juz calkiem plaska, mam male A jednak niepokoi mnie to ze moje sutki nie urosly. powiekszyl sie tylko troche biust a sutki pozostaly takie jakie byly.czyli jak u malego dziecka.. czy powinnam sie zglosic do lekarza?> jak tak to do jakiego? z gory dziekuje za pomoc Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Bizon



Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sie 21, 2007 9:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moze i nie jestem lekarzem ale nawet bez patrzenia(niestety)moge ci powiedziec ze twoje sutki sa OK xD
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mkl16



Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: stalowa wola
PostWysłany: Wto Sie 21, 2007 9:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wlasnie nie jestes lekarzem, ale dzieki za slowa otuchy XD a tak serio to wcale nie jest mi do smiechu bo to nie wydaje mi sie normalne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Wto Sie 21, 2007 9:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Może troszkę więcej określ. np rozmiar tych sutków.

P.S. Małe jest P I Ę K N E zawsze tak powtarzam Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
bochen



Dołączył: 26 Lip 2007
Posty: 31

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Płock
PostWysłany: Wto Sie 21, 2007 9:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zgadzam sie z przedmowca:) sutki sa ok:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mkl16



Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: stalowa wola
PostWysłany: Wto Sie 21, 2007 10:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dzieki Smile dobrze wiedziec ze sa tacy co uwazaja ze male jest piekne Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Wto Sie 21, 2007 10:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jest jest, ale nie wiadomo jak to naprawdę wygląda. Więc może opisz więcej. Poprostu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Bizon



Dołączył: 21 Sie 2007
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sie 21, 2007 10:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie wszyscy maja sutki 10cm/10cm xD mi tez sie tam male podoba i to ze masz male sutki to nie jest jakies straszne i jak ty to powiedzialas dziwne bo diwny by bylo jak bys ich wogule nie miala...Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group