Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Problem z penisem

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Urologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
karoten



Dołączył: 04 Cze 2010
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Cze 04, 2010 9:55 pm    Temat postu: Problem z penisem Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam 17 lat. Wstyd się przyznać, ale do tej pory (oprócz 2-letniej masturbacji) jakoś nie interesowałem się moim penisem. Wiele lat temu zaprzestałem mycia penisa po obciągnięciu napletka, gdyż wiązało się to z traumą z dzieciństwa - bardzo tego nie lubiłem. Wielokrotnie później starałem się coś z tym zrobić, jednak miałem ogromny problem z odsłonięciem główki.
Dopiero od jakiegoś czasu uświadomiłem sobie, jak to jest ważne. Obecnie udaje mi się odsłonić główkę penisa bez wzwodu. Jednak podczas erekcji, mam z tym dużo większy problem. Czy idzie to wyćwiczyć? Czy jest to stulejka?
O wiele bardziej jednak martwi mnie to iż nie jestem w stanie dotknąć penisa po obciągnięciu napletka, gdyż pojawia się wtedy ogromny, przeszywający ból. Naprawdę ciężko opisać, jak bardzo to boli. :/ Co mam z tym zrobić?

Proszę o jak najszybsze udzielenie pomocy, będę wdzięczny, gdyż jest to dla mnie bardzo ważne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
carboczar



Dołączył: 29 Mar 2009
Posty: 1038

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 193 podziękowań w 189 postach

Skąd: Z domu
PostWysłany: Wto Cze 08, 2010 4:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

karoten
Czy temat jest aktualny?
_________________
Nie udzielam już porad na tym forum.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karoten



Dołączył: 04 Cze 2010
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Cze 08, 2010 9:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak najbardziej. Dalej czekam na odpowiedź ;/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
carboczar



Dołączył: 29 Mar 2009
Posty: 1038

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 193 podziękowań w 189 postach

Skąd: Z domu
PostWysłany: Sro Cze 09, 2010 10:56 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie mycie penisa pod napletkiem doprowadziło do stanu zapalno-grzybiczego.Musisz zachować higienę i myć ( w tej chwili)2 x dn i przemywać wodą utlenioną(z początku będą występować oznaki drażliwości,z czasem leczenia zanikną)Wskazane jest stosować maści p.grzybicze i p.zapalne(podam kilka Hydrocortisonum Aflofarm,Clotrimazolum(w kremie),Tormetiol (maść) czy też Tribiotic)Jeśli po 7 dniach nie będzie widoczna poprawa można udać się do dermatologa.A jeśli po 14 będą problemy z napletkiem w stanie wzwodu,do urologa.Często takie stany zapalne mogą doprowadzać do niepełnej stulejki,dlatego należy najpierw wyleczyć stan zapalny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Urologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group