Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Problem z palcami u lewej stopy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
endoex



Dołączył: 23 Lut 2006
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lut 23, 2006 9:52 pm    Temat postu: Problem z palcami u lewej stopy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Od 1,5 roku mam spuchnieta lewa stope i bol w okolicach stawow paliczkowych lewej stopy z roznym nasileniem. Bylem juz u ortopedow ,reumatologow , neurologow , chirurgow naczyniowych ktorzy mnie odsylaja od siebie bo z badan nic nie wynika ... czy ktos moze mial podobny przypadek albo cos slychal nie da znac
Ja poporstu chce normalnie zyc i funkcjonowac


Pzdr
S.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Sro Kwi 19, 2006 10:00 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Za mało napisałaś! Ja mam problemy od jakichś 10 lat, zaczęło sie po przemarznieciu zimą, i od tego czasu, kiedy tylko zaczyna robić się chłodniej puchną palce stóp (zwłaszcza środkowe), w nocy pieką- aż do bólu, nabrzmiewają, sprawiają wrażenie zaatakowanych przez opryszczkę, z tym, że na palcach nie robią się rany. Dopiero w tym roku wziełam sie na poważnie za leczenie i tylko dlatego, że pojawiło sie zasinienie. I zrobiłam bardzo dobrze. W moim przypadku to choroba Reynouda, jeszcze do końca nie stwierdzona. Zaczęłam od lekarza pierwszego kontaktu, a ten skierował mnie do reumatologa. Z miejsca dostałam pentoheksal, a teraz lacipil oraz badanie krwi ANA. Opuchlizna minęła, zasinienie już pozostanie. Nie opisałam wszystkich objawów, ale Ty też niewiele podajesz. Radzę odwiedzić reumatologa
Pozdrawiam, Ania
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group