Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Problem z okresem+tabletki

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Czw Sty 12, 2012 2:39 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeśli nie były to przesunięcia o więcej niż 12 godzin, to nie powinno być ciąży, aczkolwiek pewne ryzyko przy nieregularnym stosowaniu tabletek jest...
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kroliczuss



Dołączył: 13 Lut 2011
Posty: 42

Wysłał podziekowań: 11
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pią Lip 05, 2013 11:30 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cześć ! Smile
Mam do Was pytanie. Wink Zaczęłam brać Microgynon 21, pierwszą tabletkę przyjęłam pierwszego dnia okresu. Moje miesiączki są stosunkowo długie gdyż wahają się od 5 do nawet 7 dni, zatem nie zdziwiło mnie to, że jest ona taka długa i tym razem. Jednak zaniepokoił mnie fakt, że brzuch ciągle mnie pobolewał.. Minął już 10 dzień, a ja nadal mam krwawienie (które nie przypomina miesiączki, jest to bardziej brunatna krew). Po przeczytaniu na innych forach o podobnych problemach, postanowiłam odłożyć tabletki. Wczoraj nie przyjęłam już tabletki. Przez cały dzień wydzielina nie pojawiła się, jednak wieczorem było jej bardzo dużo, przez noc również. Dziś zaczął mnie boleć brzuch, co prawda delikatniej niż przez okresem, ale ból jest w tej samej okolicy. Nie wiem co o tym myśleć.. Kiedy to krwawienie ustąpi? Czy unormuje mi się wszystko do następnego cyklu? A może teraz dostanę drugą miesiączkę? Dziękuję z góry za wszystkie odpowiedzi. Smile Pozdrawiam ! Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pon Lip 08, 2013 5:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tabletki antykoncepcyjne nie są cukierkami które można przyjmowac kiedy ma sięzyczenie. Przy kazdej niepokojącej reakcji organizmu, nalezy udac siekoniecznie do ginekologa.

Miałas robione jakies badania przed przepisaniem preparatu?
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
rocki
Spamer


Dołączył: 20 Gru 2012
Posty: 85

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Maj 21, 2016 4:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

rzeczywiście tabletki powinny być przepisane po uprzednio dobrze przeprowadzonym badaniu i wywiadzie przez ginekologa. ja miałam przepisaną [reklama] po tym jak ginekolog dokładnie mnie przebadał i uważam, że takie rozwiązanie jest najlepsze bo mam dobrze dobrane tabletki i nie odczuwam żadnych minusów z tytułu brania antykoncepcji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Strona 9 z 9

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group