Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Problem z okresem+tabletki

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zagubiona_ona



Dołączył: 08 Sie 2009
Posty: 127

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 3 podziękowań w 3 postach


PostWysłany: Sro Lis 18, 2009 8:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

scarlett dwa miesiace i 13 kg?? i sie dziwisz ze krwawienia nie ma ?
no ladnie!!
nie wkrecaj sobie tej ciazy! krwawienie przyjdzie tylko wrzuc na luz.
przy tabletkach moze byc tak ze jeden raz mozesz nie miec krwawienia i to nie jst nic zlego.
beta wyszla dobra dla Ciebie w ciazy nie jestes. przestan sie nakrecac! Smile
_________________
We collect our phobias
Our sicknesses
Feel so good only when we can complain

Riverside - Schizophrenic Prayer
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
scarlett



Dołączył: 03 Kwi 2006
Posty: 194

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Czw Lis 19, 2009 8:52 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jest 7 dzien przerwy a o krwawieniu moge tylko snic Crying or Very sad co sie dzieje????????????????? dostaje obledu
_________________
scarlett
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Czw Lis 19, 2009 11:09 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

7 dzien sie nie skonczyl nie panikuj! Poczekaj jak krwawienie sie nie pojaw, idz do ginekologa bo byc moze tabletki sa zle dobrane
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
scarlett



Dołączył: 03 Kwi 2006
Posty: 194

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Czw Lis 19, 2009 11:19 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

do ginekologa ide we wtorek....
Czy moge byc w ciazy mimo bety hcg <0,1??????????????
_________________
scarlett
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Czw Lis 19, 2009 11:35 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

scarlett ręce opadają.... moze zrob kolejną betę, i następną i następną jak wydasz kilka tysięcy złotych na testy beta, moze wtedy uwierzysz ze nie jestes w ciazy.... juz nie mamy pojecia jak do Ciebie dotrzec.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
scarlett



Dołączył: 03 Kwi 2006
Posty: 194

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Czw Lis 19, 2009 11:42 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mala_mi nie chce juz robic kolejnej bety....tak tylko pytam... czy sa takie przypadki... Embarassed Wiem, ze to malo prawdopodobne, tym bardziej, ze od miesiaca nie uprawialam sexu a poprzednie krwawienie z odstawienia mialam ( skape bo skape ale trawalo 4 dni, wiec chyba normalnie)
Dzis ide do specjalisty z moja fobia ciazy..... mam nadzieje, ze juz nie bede Was meczyc.
_________________
scarlett
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Czw Lis 19, 2009 11:56 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Testy z moczu sie moga mylic z krwi juz nie, a nawet jesli zalozyc blad czlowieka to kilka bet sie nie myli! PO takim czasie ciaza by wykazala ciaze, ale nie jest to temat aby na ten temat dyskutowac- przypominam jestesmy w dziale antykoncepcja hormonalna i chemiczna a nie objawy ciaz. A forum to nie smietnik!

Krwawienie sie pojawi a jak nie to idz do ginekologa tak jak pisalam wczesniej. Byc moze potrzebna bedzie zmiana tabletek i daj znac co ci lekarz powiedzial (ten dzisiaj)
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
scarlett



Dołączył: 03 Kwi 2006
Posty: 194

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Czw Lis 19, 2009 2:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jasne, oczywsicie,z e dam znac.
Teraz zaczelam sie zastanawiac i stwoerdzam, ze mam masakryczne skutki uboczne:
wpadam w jakas histerie i depresje. Mam straszne bole glowy.. pojawilo mi sie mnowstwo zylakow ( na nogach, rekach i piersiach), mam uderzenia goraca i oblewanie potem i strasznie wysokie cisnienie 160/100.... no i brak krwawienia...moze faktycznie to zle dobrane tabsy
_________________
scarlett
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Czw Lis 19, 2009 2:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bole glowy, i ogolne zdenerowanie, wahania nastrojów to normalne objawy w 3 miesiachac. Jednak te zylaki, cisnienie,i uderzenia goraca to nie jest dobry objaw. Idz do lekarza w miare mozliwosci jak najszybciej, bo prawdopodobnie potrzebna jest zmiana tabletek.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
scarlett



Dołączył: 03 Kwi 2006
Posty: 194

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Pią Lis 20, 2009 8:46 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

albo poprostu zrezygnuje z tabletek, skoro i tak nie uprawiam seksu...i odzyskam rownowage hormonalna i psychiczna
A i do psychologa i ginekologa i tak sie wybiore. Do psychologa to prawde powiedziawszy juz sie nie moge doczekac.

Dodano po 17 godzinach 23 minutach:

Wreszcie 7 dnia dostalam krwawienie z odstawienia..... jest bardzo skape ale mam nadzieje, ze troche sie jeszcze rozkreci....
Czyba wreszcie uwierze, ze to nie ciaza
_________________
scarlett
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 6 z 9

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group