Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Problem z okresem+tabletki

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Maalutkaa_18



Dołączył: 08 Wrz 2009
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Wrz 08, 2009 2:35 pm    Temat postu: Mam ogromny problem Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jesli ktos moze mi pomoc blagam bo jestem załamana Sad
Biore od miesiaca tabletki antykoncepcyjne (kontracept) mam 18 lat . W niedziele skonczylam brac opakowanie i w poniedzialek powinnam dostac okres niestety jeszcze go nie mam . Oczywiscie kochalam sie ze swoim chlopakiem ale uzywalismy prezerwatywy. kilka razy wlozyl go tez bez ale to na krótkie chwile.. i nie wiem co sie dzieje. Boje sie strasznie i naprawde prosze o pomoc


Nie zakładaj nowych tematów jeśli istnieją pokrewne. Nadawaj tytuły sugerujące problem.

Przyłączyłam do pokrewnego / nowicjuszka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fasolka
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 752

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Wto Wrz 08, 2009 3:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jak w niedziele skonczylas brac to dostaniesz dzis wieczorem albo jutro. Spokojnie Wink okres nie przychodzi od razu, tylko zazwyczaj 3go dnia przerwy miedzy opakowaniami
_________________
Serce kobiety jest na kształt róży, którą każdy kochanek po listku odkrywa, tak, że dla męża tylko cierń pozostaje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Maalutkaa_18



Dołączył: 08 Wrz 2009
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Wrz 08, 2009 4:25 pm    Temat postu: cd Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

z tego co mi mowila doktorka powinnam miec chyba od razu chyba ze jestem juz tak przejeta ze sama nie wiem co robie i mowie .. Ale normalnie po 7 dniach mam zaczac normalnie opakowanie nawet jesli bede miec okres
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Wto Wrz 08, 2009 10:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zagubiona_ona



Dołączył: 08 Sie 2009
Posty: 127

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 3 podziękowań w 3 postach


PostWysłany: Sro Wrz 09, 2009 6:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

maalutka, ja jak pierwszy raz tabletki brałam to okres dostałam po 4 dniach po wzięciu ostatniej tabletki więc nie martw się Smile
_________________
We collect our phobias
Our sicknesses
Feel so good only when we can complain

Riverside - Schizophrenic Prayer
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Maalutkaa_18



Dołączył: 08 Wrz 2009
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Wrz 11, 2009 3:42 pm    Temat postu: ;) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziękuje Wam dostalam okres w czwartek chyba. balam sie bo to jednak takie dziwne.. a stres robi swoje i nie mysli sie racjonalnie !! Pozdrawiam Was wszystkich ;***
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
drapaka
Przyjaciel forum


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 832

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Pią Wrz 18, 2009 9:40 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No więc tak... biore tabletki ale zdarza mi się czasem zapomnieć jednej. Ostatnio nie wziełam w poniedziałek, wczoraj dostałam plamienia a dzisiaj normalnie okres, i nawet brzuch mnie boli. Tyle że to nie jest normalne krwawienie, bo strasznie czarna jest ta krew... Ostatni miałam 6 września, więc to dużo za wcześnie. Czym to może być spowodowane?
_________________
miłość uskrzydla, uczy latać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pią Wrz 18, 2009 10:33 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A kiedy ostatni raz robiłaś 3miesięczną przerwę od tabletek?Jakie tabletki bierzesz?
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Pią Wrz 18, 2009 11:01 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

drapaka musisz w koncu sie zmobilizować i zacząć brac tabletki regularnie, codziennie bo w innym wypadku robisz sobie niepotrzebny zamęt w organizmie. Po pierwsze nie chroni Cie antykoncepcja a po drugie hormony Ci bzikują po takim braniu i nie braniu.w konsekwencji bedą sie pojawiać plamienia, krwawienia itp. Nastaw sobie przypomnienie w komórce i problem z glowy Wink))
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
drapaka
Przyjaciel forum


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 832

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Pią Wrz 18, 2009 1:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

przerwe robiłam miesięczną w czerwcu. Nie chce robić dłużej bo mi od razu torbiele się pojawiają. Biore Kontracept. A przypomnienie w komórce też mało co daje;p rozkojarzona jestem ciutke:) Ale wiecie co, 30 sierpnia wróciłam z bułgarii gdzie byłam tydzień. może to przez zmiane klimatu, z tym że tydzień po powrocie miałam okres ito w terminie, normalnie. A nawet jak czasem zapomne tabletki, to i tak okresy mam terminowo z reguły...
_________________
miłość uskrzydla, uczy latać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 4 z 9

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group