Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Problem z okresem+tabletki

Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dredd



Dołączył: 27 Sie 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 27, 2007 9:10 am    Temat postu: Problem z okresem+tabletki Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witajce mam do was takie pytanie mianowicie ja i moja dziewczyna postanowilismy wkoncu to zrobic i dla niej i dlamnie byl to 1 raz,
oczywiscie bylismy odpowiednio zabezpieczeni Tabletki (Mikrogynon21) i gumka i jeszcze dni nie plodne(wiez ze nie powinno ich byc wogule) tabletki byly przyjmowane przez 1,5 miesiaca bardzo regularnie powiedzial bym co do minuty. Tylko ze teraz skonczylo sie 2 opakowanie minol 4 dzien a okresu nima i moja partnerka zaczyna sobie wyrywac wlosy z glowy ze cos jest nie tak? wedlug mnie takim pechocem nie jestem zebysmy wpali a nie wiem co moge jej innego powiedziec zeby ja podtrzymac na duchu, aa i jeszcze przed 1 razem jakis dzien wczesniej uprwialismy peeting tak ze ocieralem sie o pochwe i to ja jeszcze dodatkowo stresuje ze moglo ie cos przedostac. w zwsiazku z tym prosze o pomoc co jej powiedizec i dlaczego tego okresu ciagle nie ma kiedy zazwyczaj trwa 3-4 dni
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
przerażona88



Dołączył: 26 Sie 2007
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 27, 2007 9:16 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dredd ja uważam że to nie możliwe żeby była w ciąży...tyle zabezpieczeń Smile Myśle że ona za bardzo sie stresuje i to wszystko przez nerwy. jestem pewna na 100% ze dostanie. Jak coś to niech do ginekologa idzie. Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Sie 27, 2007 1:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

yyyyyyyyy dni płodne + branie tabsow anty?? bzdura Exclamation jesli bierzesz tabletki to nie ma mowy o zadnych dniach płodnych, owulacja zostaje wtedy zahamowana i mozna kochac sie do woli, byle by nie zapomninac o regularnym przyjmowaniu tabsow. nie ma mowy o zadnej ciazy. pzdr. Very Happy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kinia_18
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 712

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z internetu
PostWysłany: Pon Sie 27, 2007 6:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dokładnie to na pewno od streu stres czymi wręcz cuda hehehe ja się stresuje właśnie teraz ale nie ciążą i niejem i założe się że okresu też niebędzie tak jak ma być to napewno stres już to przerabiałam... Jak dlmnie to niema możliwości ciąży aż takie cuda się niezdażają gumka niepękła tabsy anty i ciąża Shocked . Powiedz swojej niuni że niema się czym stresować bo ciąża to niejest na 100% głowa do góry Wink
_________________
Wszyscy Ci których dotknie Miłość stają się nieśmiertelni, żyją w sercach tych, którzy tą miłością ich obdarzyli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Laluna
Zbanowany


Dołączył: 10 Wrz 2007
Posty: 53

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Nie Wrz 30, 2007 1:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

oczywiście, okresu nie ma albo ze wzgledu na stres i emocje albo ze wzgledu na tabletki? moze są źle dobrane? Twoja partnerka miała wykonane wszytskie badania przed rozpoczeciem brania Tabs? to jest bardzo wazne, bo byc moze są źloe dobrane i jakos zaburzyły gospodarke hormonalna organizmu i przez to to całe zamieszanie? nie ma zadnych objawow typu bole glowy, zachwiania nastrojow, mdlosci czy inne?
mozesz jej polecic str ----link został skasowany, gdyż strona jest sponsorowana przez jednego z producentów tabletek antykoncepcyjnych----emilka gdzie mozna zrobic sobie test i wstepnie sprawdzic czy tabletki sa prawidlowo dobrane!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nie-bo



Dołączył: 19 Wrz 2007
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Olsztyn
PostWysłany: Sro Paź 03, 2007 12:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

okres może się przesunąć, regularny jest przywilejem naprawdę niewielu z nas, powodów przesunięcia może być niezliczona ilość
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Laluna
Zbanowany


Dołączył: 10 Wrz 2007
Posty: 53

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Pon Paź 15, 2007 10:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

"link został skasowany, gdyż strona jest sponsorowana przez jednego z producentów tabletek antykoncepcyjnych----emilka "

hmmm no niech bedzie ale niech mi ktos pokarze str o antykoncepcji lub jakas inna zwiazana z farmakologia, zdrowiem czy medycyna ktora nie jest sponsorowana...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Paź 15, 2007 10:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Laluna napisał:
"link został skasowany, gdyż strona jest sponsorowana przez jednego z producentów tabletek antykoncepcyjnych----emilka "

hmmm no niech bedzie ale niech mi ktos pokarze str o antykoncepcji lub jakas inna zwiazana z farmakologia, zdrowiem czy medycyna ktora nie jest sponsorowana...


o to własnie chodzi ze nie mozna na tym forum wklejac adresow www
My traktujemy to jako reklame. jesli juz chcesz komus pomoc to napisz mu PM Smile tak zeby nikomu sie w oczy nie rzuciło Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Laluna
Zbanowany


Dołączył: 10 Wrz 2007
Posty: 53

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Sro Paź 17, 2007 10:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no tak, rozumiem ale czasem taki link moze dotyczyc bezposrednio tematu watku i moze sie przydac wiekszosci ktora go czyta. Wtedy tez kasujecie?



nie wszystkie linki kasujemy, ale najpierw staramy się przejrzeć daną stronę i wtedy decydujemy o tym, czy zostawiamy ją czy nie. jeżeli prowadzi do jakiegoś produktu to w każdym wypadku kasujemy.
nawet jeżeli coś na stronie dotyczy bezpośrednio tematu, to również kasujemy. w takich wypadkach możesz powiedzieć, co wyczytałaś w necie na ten konkretny temat bez podawania adresów.
poza tym, co się tyczy jednej z tych stron, to ją przejrzałam i zawiera pewne nieprawdziwe informacje a nie chcemy, żeby na forum "wisiały" strony, wprowadzające w błąd.

KONIEC OFFTOPICU! jeżeli zamierzasz kontynuować temat, to proszę o założenie nowego w dziale "O forum"
emilka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
turbo



Dołączył: 23 Sty 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sty 23, 2008 6:52 pm    Temat postu: Brak okresu Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam , mam taki problem . mam 19 lat i prawie w ogole nie mam okresu a chce zacząć brac tabletki antykoncepcyjne .Czy mimo braku miesiaczki mozna zazywac tabletki ? bo z tego co mi wiadomo , zażywanie tabletek trzeba dostosowac do okresu .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 1 z 9

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group