Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Problem z oddawaniem STOLCA

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Marcin79



Dołączył: 30 Maj 2008
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Cze 15, 2008 11:20 pm    Temat postu: Problem z oddawaniem STOLCA Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam.Po kilku dniach sie przełamałem i napisałem.Mam problem z wydalaniem stolca tzn. jak sie wypróżnię odnoszę wrażenie ze nie do końca. Zauważyłem ze zwieracz odbytu jakby sie nie domykał do konca, co doprowadza mnie do wstydu bo po takiej toalecie powinienem sie udac pod prysznic.Problem w tym ze zazwyczaj *wymuszone* oddawanie stolca jest w godzinach pracy.Nie ma zaparcia a stolec jest jakby koloru jasno brązowego. Ostatnio również oddaje w dużych ilościach gazy.Tym nieciekawym zjawiskom towarzyszy jakby grypa,znurzenie,bole glowy, uczucie goraczki.Bardzo prosze o porady i opinie co to moze byc.Jestem wsciekly na siebie bo z tym bardzo sie źle czuje.Jakie mam poczynic kroki?Czy to jest rak odbytu a moze owsiki czy inne pasozyty?Prosze o pomoc!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Pon Cze 16, 2008 3:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak długo to trwa? czy od początku tegi problemu występują te inne dolegliwości?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Marcin79



Dołączył: 30 Maj 2008
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Cze 16, 2008 5:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jakies 3 tygodnie.Ostatnio mam nalot bialy na jezyku i jest taki cierpki.Przy tym jeszcce wyskoczyly mi ropienie na udzie.Znuzenie,otepieni,sennosc,zmeczenie to codziennosc dla mie.Moze to nie istotne ale dziwne dla mie ze jak napije sie kilka lykow PIVA to czuje sie pijany a po chwili(15 min) ten stan przechodzi ale nastepuje ogromny glod na sen - jest to masakra w towarzystwie znajomych.Chcialem nadmienic ze pije duzo herbaty i 1dna parzona kawe, ale wczesniej nie mialem takich objawow.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Pon Cze 16, 2008 11:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ten nalot mnie interesuje.. Zgłoś się do lekarza bo 3 tyg to już długo!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group