Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Problem z oddawaniem moczu..

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marasss



Dołączył: 08 Kwi 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Kwi 08, 2007 11:31 pm    Temat postu: Problem z oddawaniem moczu.. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam,
ogolnie rzecz mowiac mam sproblem z oddawaniam moczu, a dokladniej mowiac z zaczeciem. Jezli juz zaczne to raczej koncze bez przerywania i jest wszystko okey, do tego dochodzi slabsze cisnienie sikania. Najlepiej zaczyna mi sie sikac jak jest spokuj i nigdzie sie nie spiesze. W sytuacji gdy ktos na mnie czeka to jest najwiekszy problem. Z tego co pamietam to mam z tym problem juz od kilku lat [ a przynajmniej ze slabszym cisnieniem, a moze nawet mialem tak od malego, po prostu nie pameitam], a teraz tak jakby moj problem sie powieszyl, no chyba za jestem bardzie przewrazliwiony. Z erekcja nie mam problemow. Acha, moj penis jest w ksztalcie banana, a zamiast do gory idzie w dol. Mam tylko 19 lat, wiec zastanawiam sie czym moze byc to spowodowane . Czytalem wiele opini, jedni pisza, ze moze to byc spowodowe z natury psychicznej inni ze z powiekszeniem prostaty [tylko, ze ja mam jak narazie 19 lat?]. Jak narazie nie bylem jeszcze u lekarza. Mam nadziej ze znajdzie sie tu na forum osoba ktora moze cos o tym wiedziec.
czekam na odpowiedzi
pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
siwy3



Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Maj 12, 2007 10:18 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to widze ze jestem jednym z wielu ktory cierpi na ta dolegliwosc, ja tez jestem wsrod tego kregu, wiec nie ma co tym przejmowac, trzeba z tym walczyc nawet ta choroba zostala odpowiednio zdefiniowana nazywa sie paruresis i nazywana jest potocznie choroba wstydliwego pecherza, myslalem ze tylko ja cierpie na ta nieprzyjemnosc ale okazuje sie ze to wtydliwy problem dosyc sporej liczby ludzie, zapraszam do poczytania: strona wlasnie o tym schorzeniu, dobra witryna na ktorej znajdziemy terapie jak sie pozbyc tej dolegliwosci, http://paruresis.republika.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group