Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Problem z oddawaniem moczu, nagłym wzwodem i masturbacją.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Wolf



Dołączył: 23 Lip 2007
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lip 23, 2007 8:21 pm    Temat postu: Problem z oddawaniem moczu, nagłym wzwodem i masturbacją. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam 16 lat czasem przy wypuszczaniu moczu mam jakby bloka ze tak to nazwe. Nie wiem czemu ale niby czuje potrzebe oddania moczu a tu cisne i nic.. oco chodzi. Czy to mozliwe ze cos nie tak z prostata?no ale w takim wieku.. -_- '

Drugim problemem jest to ze czesto bez powodu czlonek poprsotu staje. Nie caluje sie przy tym z dziewczyna czy cso.. poprostu siedze np. w lawce na lekcji .

No i ostani... juz od kilku lat sie masturbuje wpadlem w przyzywczajenie ale nie robie tego wiecej niz raz dziennie. Lecz z biegem czasu wsyatczry mi 5 min mastrubacji by doprowadzic do wytrysku (czasem nawet mniej) czy podczas stosunku tez w ciagu kilku minut dostal bym wytrysku.. ? Nie chcialbym aby stosunki seksulane trwaly po 5 min ;| ..

Czekam na odpowiedzi ! Pomozcie

---edit by emilka---
proszę nadawać tytuły tematom bardziej sugerujące problem. tytuł został zmieniony
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Lenon1234



Dołączył: 24 Lip 2007
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 24, 2007 12:38 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przy stosunku to raczej sie niemartw dziewczyna to nie reka wiec bedzie zupelnie inaczej tez tak myslalem bo sam czesto sie masturbowalem ale jak przyszlo co do czego z dziewczyna to trwalo bardzo dlugo i dalej jest ok Co do problemu z wzwodem i z oddawaniem moczu Ci niepomoge bo sam takich problemow niemialem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wolf



Dołączył: 23 Lip 2007
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 24, 2007 3:33 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Lenon1234 <- dzieki za szybka odpowiedz Wink

mam nadzieje ze reszta uzytkownikow odpowie jescze na dwie.. Smile

a wiec ?..


---edit by Wind_of_hope---
Staraj się nie pisać kilku tematów pod rząd. Jeżeli chcesz coś dodać, użyj opcji "zmień" jest w prawym górnym rogu każdego twojego posta
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
puszek85



Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: krk
PostWysłany: Czw Lip 26, 2007 11:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jeśli chodzi o te wzwody to nic się niemartw poprostu tak masz
to powody hormonów itd. każdy jest inny ty tak masz i ja też :]

jeśli chodzi o oddawanie moczu to przypuszczam że prubujesz oddać mocz w niedługim czasie po masturbacji a wtedy troszki może cie blokować tak to już jest !!! plemniczki i mocz się nie lubią to dlatego ;/
jeżeli po krutkiej chwili ciśniecia wysikujesz się to jest wszystko ok

sprubuj się wysikać zaraz po wytrysku
i normalnie w ciągu dnia zobacz czy jest różnica
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Ruleta



Dołączył: 23 Cze 2007
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lip 27, 2007 6:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

o wzwód sie nie martw, bo to normalne... masturbacja też... a jeśli chodzi o oddawanie moczu to moga byc różne przyczyny, moze to byc problem opisany powyżej, albo zupełnie inne. a mam pytanie czy gdy jesteś sam, np. w toalecie oddawanie moczu jest łatwiejsze? bo kiedys przez przypadek natknąłem się na stronę poświęconą pewnej chorobie psychicznej "paruresis" mianowicie chodzi o to że gdy ktoś jest w pobliżu stresujesz się i myslisz o tym że ktos słyszy gdy oddajesz mocz itp. (sam czasem mam cos takiego!) masz może tego typu problem? jeśli tak to wystarczy się odprężyć i nie stresować się! nie myslec o tym, ze ktos słucha uświadom sobie, że to jest normalna potrzeba! Smile sam zaobserwowałem, że gdy na chama próbuje "cisnąć" jest ciężko! a gdy się odprężę i o tym nie myśle to jest ok. Pozwol aby mocz praktycznie sam wydostał się na zewnątrz! zajrzyj http://www.po40.pl/forum.php?id=651 jeśli nie chodzi o to... a jesli nie to nie mam pojęcia Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wolf



Dołączył: 23 Lip 2007
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lip 30, 2007 11:02 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no np. jezeli ktos zemna w kilbu siedzi lub cos to ja musze sam bo inaczej sie nei skupie.. tak samo jak po piwie przy kumplach nie moge sie odlac musze isc w kat i na spokojnie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Ruleta



Dołączył: 23 Cze 2007
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lip 30, 2007 8:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no to raczej o tym mowa... z tego co czytałem o tej chorobie to jest mało znana a Polsce ale jest kilka zagranicznych stron internetowych, a nawet książka lecz w całości po angielsku! możesz iść z tym do lekarza i powiedzieć jaka jest sprawa... ja czasem też mam taki problem, w obecności koleżanek nie mogę poprostu oddac moczu... znam ten ból, ale gdy się wyluzujesz to jest wszystko ok! Smile jak juz pisałem nie ciśnij na chama, poprostu rób wszystko na spokojnie! rozluznij te miesnie i to pomaga, u mnie to już rzadkość Smile bo nie czujesz bólu pęcherza ani pieczenia przy oddawaniu moczy? albo jeszcze jakieś inne objawy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wolf



Dołączył: 23 Lip 2007
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 31, 2007 7:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czasem mi sie zdarzalo sporadycznie raz na pol roku ze mnie piekl wacek:D po oddaniu moczu ;p ale to chyba nie od tego ;p
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group