Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

problem z oddawaniem moczu ...

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kaka_22



Dołączył: 01 Kwi 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Kwi 01, 2007 9:51 pm    Temat postu: problem z oddawaniem moczu ... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam od tygodnia taki problem, czuje jakbym nie do konca oddawal mocz, zawsze mam takie odczucie ze jeszcze cos zostalo i zazwyczaj tak jest. do tego jeszcze czasem musze tak jakby "przec" zeby rozpoczac oddawanie moczu. nie wiem co to moze byc ale staje sie to uciazliwe? moze ktos cos poradzic? bo narazie nad urologiem mysle. przerosnieta prostata?? watpie bo mam dopiero 19lat


----edit by Pituszka
Proszę nadawać takie tytuły tematom żeby odzwierciedlały treść postu. Temat został zmieniony.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Nie Kwi 01, 2007 10:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moze to zapalenie pecherza.... przejdz sie do lekarza on ci da odpowiednie leki Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group