Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Problem z oddaniem moczu przez caly dzien po stosunku

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
chil



Dołączył: 30 Gru 2009
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Gru 30, 2009 1:06 am    Temat postu: Problem z oddaniem moczu przez caly dzien po stosunku Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Po stosunku, moja dziewczyna nie moze oddac moczu. Co moze byc powodem? Dodam ze bardzo sie jej chce i ma pelny pecherz. Czy trzeba sie z tym udac do lekarza czy wziac tabletki czy poczekac jeszcze? Od stosunku minelo 8 godzin i nadal to samo. Mocz wylatuje tylko w przypadku silnego nacisniecia na pecherz. Nie umiem fachowo tego ujac ale po prostu jakby wycisnela ten mocz a sama nie mogla go oddac. Nie wiem czy moze miec jakis zwiazek to ze okres powinna dostac dzis lub jutro. Czy sam stosunek mogl wplynac jakos na przyblokowanie pecherza? Zapalenie pecherza raczej tez nie jest bo kiedys miala i byly inne objawy.
Czy konieczna jest jutrzejsza wizyta u lekarza? I jesli tak to wybrac sie z nia do lekarza o jakiejs konkretnej specjalizacji czy do rodzinnego?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Sro Gru 30, 2009 1:13 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hmm trudno powiedziec uczucie pelnego pecherza podczas stosunku jest dosyc czestym objawem, wydaje sie ze kobieta musi oddac mocz a w rzeczywistosci sytuacja nei jest taka "kryzysowa" jak by sie wydala, bo jest spowodowana odbytym stosunkiem. Jednak takie cos zwykle ustepuje krotko po zakonczeniu stosunku.

A czy dziewczyna czuje bol podczas oddawania moczu?

Nic na sile. Jesli jutro rano nie bedzie w stanie oddac rano (po nocy) oddac moczu niech uda sie do lekarza rodzinnego, byc moze ma jakies zapalenie drog moczowych.

Jesli jednak rano wszystko wroci do normy mysle ze nie ma powodow do obaw.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
chil



Dołączył: 30 Gru 2009
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Gru 30, 2009 1:20 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ogolnie kwestia jest taka ze miala doslownie pelny pecherz i to nie bylo odczucie tylko az widoczne i jak przycisnela dlonia dosyc mocno to wtedy zaczal mocz sie wydobywac jednak tez powoli i z przerwami kiedy mocno naciskala i oddala go sporo.. z relacji ktore mi zdala to wynikalo ze podczas samego oddawnia moczu bolu nie czula tylko bardziej bolal pecherz i wszystko wokolo jak i byc moze nerki bo mowila cos o bolu plecow.. jakies dwie godziny temu rowniez byla w toalecie i znow to samo.

o wlasnie po stosunku wspomniala ze pod jego koniec juz chcialo sie jej go oddac.. byc moze miala juz dosyc zapelniony wtedy.. i jasne z tym ze sie "wydaje" zgadzam sie w sto procentaach jednak akurat moja dziewczyna praktycznie takiego uczucia normalnie nie doswiadcza zbyt czesto i zmierzam do tego ze jesli mialaby pelny pecherz to mogloby to byc powodem jego przyblokowania?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Sro Gru 30, 2009 1:31 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie sadze aby stosunek mogl zablokowac oddawanie moczu.

Ale skoro dziewczyne bola plecy (dolna ich czesc dokladniej) oddaje mocz z przerwami i ma takie trudnosci to jutro radze sie udac do lekarza bo to prawdopodobnie jest zapalenia pecherza lub cos z nerkami. Trzeba zrobic badania moczu wtedy bedzie mozna cos powiedziec. Rano do lekarza bez dwoch zdan
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
chil



Dołączył: 30 Gru 2009
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Gru 30, 2009 1:49 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ok ostatnie pytanie bo po konsultacji z dziewczyna ona twierdzi ze to nerki nie sa bo rozroznia bol nerek, oceniajac ten bol szczegolowo mowi ze jest lekki i co jakis czas na chwile. wiec w wersji optymistycznej jakby sie poprawilo to tez do lekarza powinnismy isc jutro? i czy takie dolegliwosci moga opoznic okres?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Sro Gru 30, 2009 2:00 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Do lekarza nie zaszkodzi isc - zrobienie badanie moczu i przy okazji krwi rowniez:)

Jesli dziewczyna bedzie zazywala antybiotyk to tak, ewentualny stres tez moze opoznic, ale sam problem oddawanie moczu nie powinien oopznic okresu. Chyba ze dziewczyna zajdzie w ciaze ... no to okres tez moze sie nie pojawic Smile
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pufka



Dołączył: 24 Sty 2010
Posty: 23

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Mar 21, 2010 8:58 pm    Temat postu: Re: Problem z oddaniem moczu przez caly dzien po stosunku Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

chil napisał:
Witam. Po stosunku, moja dziewczyna nie moze oddac moczu. Co moze byc powodem? Dodam ze bardzo sie jej chce i ma pelny pecherz. Czy trzeba sie z tym udac do lekarza czy wziac tabletki czy poczekac jeszcze? Od stosunku minelo 8 godzin i nadal to samo. Mocz wylatuje tylko w przypadku silnego nacisniecia na pecherz. Nie umiem fachowo tego ujac ale po prostu jakby wycisnela ten mocz a sama nie mogla go oddac. Nie wiem czy moze miec jakis zwiazek to ze okres powinna dostac dzis lub jutro. Czy sam stosunek mogl wplynac jakos na przyblokowanie pecherza? Zapalenie pecherza raczej tez nie jest bo kiedys miala i byly inne objawy.
Czy konieczna jest jutrzejsza wizyta u lekarza? I jesli tak to wybrac sie z nia do lekarza o jakiejs konkretnej specjalizacji czy do rodzinnego?


To jest stosunkowo częste zjawisko po stosunku - mam na myśli problemy z pęcherzem. Nie wiem, czy akurat takie jak opisujesz, bo nie do końca rozumiem problem przyznam szczerze Smile Ale sam problem z oddaniem moczu, szczypanie, uczucie pełnego pęcherza bez możności oddania moczu - to objawy często po stosunku, u kobiet, które mają problem z układem moczowym. Póki nie ma plamień, nie oddaje się krwi wraz z moczem ani nie odczuwa się bardzo silnego bólu, może to oznaczać lekkie zapalenie pęcherza/dróg moczowych. To się zdarza po seksie - penis wchodzi do pochwy razem z wieloma bakteriami, które są naturalne dla środowiska penisa, a niekoniecznie dla pęcherza. Radzę Twojej dziewczynie w tym wypadku: oddawać mocz zaraz po stosunku, choćby na siłę i jedną kropelkę (w celu oczyszczenia), umycie pochwy zaraz po seksie + stosowanie regularnie jakiegoś suplementu diety wzmacniającego drogi moczowe (ja stosuję vitabutin na bazie żurawiny i jest ok). Do tego od czasu do czasu herbata z żurawiny i powinno być ok Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Nie Mar 21, 2010 9:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pufka, patrz na daty postów, bo odświeżasz stary temat.
co do problemu polecam oprócz oddania moczu od razu po stosunku i łykania środków z żurawiną (osobiscie polecam prouro ze względu na zawartość PAC i wit. C), podmycie się albo płynem do higieny z kwasem mlekowym lub tantum rosa Smile
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group