Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Problem z oczami ( ból, dyskomfort itp. )- zbiorczy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Okulistyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pon Lut 22, 2010 2:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Skoro badania nic nie wykazały, to napij się kawy i gdy wystąpią objawy idź do innego lekarza. Jeśli kolejny nic nie wykryje, to po prostu odstaw kawę i wszystko co zawiera kofeinę.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zulusia



Dołączył: 20 Lis 2009
Posty: 28

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Lubraniec
PostWysłany: Czw Lut 25, 2010 11:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to może być zwykłe uczulenie na kofeine. ja tak miałam po żółtku jaja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Bibułka



Dołączył: 30 Lis 2007
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Kwi 01, 2010 11:34 pm    Temat postu: dziwne widzenie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam:) Od jakiegoś czasu np. podczas oglądania telewizji ale tylko gdy w pokoju jest ciemno obraz tak jakby spływa na dół, tak rozciąga się (lecą takie lekkie promienie), jednak gdy obraz w telewizji jest jasny( pomimo ciemności w pokoju) widzę znów normalnie, mam też tak wieczorem na np. w mieście gdy patrze na lampy, promienie z niej są mocniejsze tylko te które lecą w dół, zauważyłam też gdy jak patrze na księżyc to czasami tak jakby lekko rozdwaja się, czesto też gdy oglądam filmy na kompie z napisami, to napisy lekko się rozdwajają i leciutko przesuwają się w doł.
Co to może być?
Objawy te są dosyć często ale nie systematycznie.
Nie są też bardzo nasilone ale czasem mnie to lekko irytuje gdyż muszę tak jakby lekko wytrzeszczyć oczy żeby widzieć normalnie.

proszę o odpowiedz:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kasienkaaa



Dołączył: 09 Kwi 2010
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Kwi 09, 2010 12:16 pm    Temat postu: Drżenie oka Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam
Pisze z pewnym problemem. Od pewnego czasu drży mi prawe oko. Zauwazylam, ze zwykle dzieje sie to kiedy je mruze, zamykam czy tez kiedy szeroko sie usmiecham. Drzenie trwa kilka sekund i zwykle pojawia sie kilka razy dziennie. Zawsze dotyczy to prawego oka, nigdy lewego. Co to moze oznaczac? Na co dzien nie nosze okularow, uzywam ich do czytania lub komputera.
Niepokoi mnie to.
Pozdrawiam i dziekuje z gory za odpowiedzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Pią Kwi 09, 2010 3:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dobrze się odżywiasz? może to brak magnezu?
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kasienkaaa



Dołączył: 09 Kwi 2010
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Kwi 09, 2010 5:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wiesz, jestem po ciezkiej i powaznej chorobie, wzielam wiele lekarstw. Ale obecnie staram sie dobrze odzywiac, jem duzo owocow, warzyw i innych potrzebnych skladnikow.
Nie wiem co z tym magnezem...Kurcze, boje sie, ze to jednak nie to.
Wiem, zadam idiotyczne pytanie, ale chyba powinnam z tym pojsc do okulisty, prawda?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Maniek5



Dołączył: 16 Kwi 2010
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Kwi 16, 2010 12:59 pm    Temat postu: Plamka na prawym oku Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie wiem od jak dawna to mam,ale pewnego dnia zauważyłam,że na prawym oku u góry ( widać to jak "podniosę" powiekę) mam taką jasno-brązową plamkę na oku. Nie wiem czy mam to od urodzenia, czy od jakiegoś czasu. Co to jest??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Wto Kwi 20, 2010 5:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Maniek5
może pęknięte naczynko krwionośne które się goi?
dla pewności idź do okulisty . tylko podczas badania będzie można stwierdzić co to takiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
morela2



Dołączył: 22 Kwi 2010
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Czw Kwi 22, 2010 8:28 pm    Temat postu: ciagle lzawienie oczu Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mojej mamie lzawia bezustannie oczy,slyszalam,ze to moze byc skutkiem zarazenia chlamydia,czy mozna jakos to sprawdzic?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Łobuz



Dołączył: 04 Mar 2010
Posty: 1047

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 3 podziękowań w 3 postach

Skąd: WLKP
PostWysłany: Pią Kwi 30, 2010 5:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

morela2, najlepiej czym prędzej wybrać się do okulisty i nie dać się zbyć! Teraz, gdy wszystko pyli, może być to zwykłe uczulenie, ale Ty napisałaś "bezustannie", więc mniemam, że również i zimą ma to miejsce. Nie warto narażać się na niebezpieczeństwo utraty choćby części wzroku, dlatego niech mama szybciutko ustala wizytę u specjalisty!
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Okulistyka Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Następny
Strona 10 z 14

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group