Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Problem z nogą po złamaniu V kości śródstopia

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kasiatm12



Dołączył: 10 Wrz 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Wrz 10, 2009 6:04 pm    Temat postu: Problem z nogą po złamaniu V kości śródstopia Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

27 czerwca ubiegłego roku miałam wypadek w pracy. otóż kolega najechał mi na nogę wózkiem widłowym, doznałam złamania V kości śródstopia odrazu z zakładu zawieźli mnie do szpitala tam zrobiono mi zdjęcie ale lekarz stwierdził że nie ma złamania tylko jest zbita noga. po odebraniu zdjęć (po tyg.) okazało się ze jest złamana poszłam do ortopedy który mi włożył nogę w gips na 3 tyg. po czym nie zrobił mi powtórnie zdjęcia. tu teraz tkwi problem bo od dnia wypadku mam problemy z tą nogą tzn. od czasu do czasu mam takie dolegliwości jak noga tak jakby mi drętwiała od palcy do kolan nie umiem wytłumaczyć dokładnie jakie to jest uczucie do tego jeszcze dochodzi to ze np. na pedale sprzęgła bardzo mi drga (chyba wiecie o co chodzi). teraz mam w związku z tym pytanie do jakiego lekarza powinnam się udać?? dodam że w związku z tą nogą moj przełożony wysłał mnie do domu ponieważ pracuje na magazynie i jeżdże wózkiem wysokiego składowanie, dodał że powinnam się udać z tym do neurologa bo to poważna sprawa.

temat zmieniłam na bardziej określający problem. zapoznaj się z regulaminem.
Gosia85
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
carboczar



Dołączył: 29 Mar 2009
Posty: 1038

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 193 podziękowań w 189 postach

Skąd: Z domu
PostWysłany: Czw Wrz 10, 2009 7:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kasiatm12
Bardzo słusznie,należy udać się do neurologa(wymagane skierowanie od lekarza ogólnego)oraz wykonanie badań radiologicznych.
_________________
Nie udzielam już porad na tym forum.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group