Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Problem z mruganiem oczami

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sss



Dołączył: 20 Kwi 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Kwi 20, 2010 10:10 pm    Temat postu: Problem z mruganiem oczami Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam

Od prawie roku mam problem z mruganiem oczami.Gdy jestem sam i mam jakieś zajęcie zapominam o mruganiu oczami tzn normalnie mrugam tylko o tym nie myśle tak jak powinno to być normalnie u zdrowego człowieka.
Jednakże gdy przebywam w towarzystwie lub gdy prowadze z kimś rozmowę ,patrząc mu się w oczy,zaczynam myśleć o mruganiu oczami ,nie jest wtedy to już odruchem bezwarunkowym,tylko muszę myśleć ciągle o tym żeby mrugać [robie to siłą woli],powoduje to taki dyskomfort w codzinnym życiu ,że jest to trudne do zniesienia.Mam także takie dziwne myśli ,że przy pewnych słowach wypowiedzianych przez kogoś "muszę" mrugnąć.

Chciałbym się dowiedzieć do jakiego specjalisty powinienem sie udać?

Czy to jest choroba o podłożu psychologicznym czy może
neurologicznym?

Czy można to wyleczyć?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ania05111971



Dołączył: 25 Kwi 2010
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Kwi 25, 2010 8:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

TO JEST CHYBA NERWICA NATRĘCTW........IDZ DO PSYCHIATRY LUB PSYCHOLOGA .POMOGĄ CI NA PEWNO Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group