Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Problem z lędźwiami

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wierzba



Dołączył: 10 Lut 2011
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lut 10, 2011 11:08 pm    Temat postu: Problem z lędźwiami Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, mam problem z plecami w tym miejscu.




W tym miejscu bolą mnie plecy już drugi dzień.
Kiedy stoję wyprostowany,
wdycham głęboko powietrze, ból się nasila.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Pią Lut 11, 2011 10:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to albo coś z nerkami albo zapalenie korzonków.
idź do lekarza.
czy ból występuje tylko w opisanych przez Ciebie pozycjach?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wierzba



Dołączył: 10 Lut 2011
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lut 13, 2011 5:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Teraz ogólnie jest ten ból nieco mniej uciążliwy, bo aktywność fizyczną zmniejszyłem. Objawy, które podałem w pierwszym poście miałem w ciągu najgorszego dnia, kiedy to się nasiliło.
Wcześniej raz podczas rozciągania w siadzie prostym rozkrocznym pochylałem się w dół, odkaszlnąłem i przeszło(wiem, głupie to) a teraz mam wrażenie jak bym miał lordozę ledźwiową, choć 2 lata temu byłem na prześwietleniu i nic nie wykazało, a nie sądzę, że nastąpiłyby jakieś zmiany.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Nie Lut 13, 2011 9:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

może podczas wykonywania ćwiczenia i kichnięcia naruszyłeś sobie jakieś kręgi? może dyskomfort niedługo ustąpi. jeśli nie to warto pójść do lekarza .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
matimati



Dołączył: 04 Lut 2011
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Maj 19, 2011 1:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

być może naciągnąłeś sobie mięsień lędźwiowy kręgosłupa. Najlepiej udaj się do ortopedy. Dobrego mają w certusie przy grunwaldzkiej. Trzymaj się
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group