Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Problem z kolanem - ciągły ból

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Enjoy the life



Dołączył: 28 Mar 2011
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Mar 28, 2011 1:12 am    Temat postu: Problem z kolanem - ciągły ból Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam !
Mam 19 lat i od pewnego czasu cały czas boli mnie prawa noga. W zeszłym roku miałam ją 3 razy skręconą. Za każdym razem miałam założony gips na okres 2 tygodni jednak po ściągnięciu nie miałam żadnej rehabilitacji (lekarz stwierdził, że powinnam jedynie robić zimne okłady). Od momentu kiedy skręciłam kolano po raz drugi cały czas odczuwam ból i kolano jakby mi "ucieka". Najbardziej boli od wewnętrznej strony, oprócz bólu mam także wrażenie jakby mi spuchło (od strony wewnętrznej). Ortopeda wysłał mnie na rezonans jednak ten nie wykazał żadnych zmian. Teraz chodzę na zastrzyki z jakiegoś leku homeopatycznego jednak to nic nie daje, noga dalej boli, a od tygodnia ból się nasilił. Lekarz powiedział, że to dziwne że rezonans nic nie wykazał bo on nawet jak wbija igłę (od wewnętrznej strony kolana) to czuje opór. Wczoraj jak wstałam kolano jakby mi się zablokowało i przez chwilę nie mogłam nim ruszać. Od prawie trzech miesięcy chodzę w ortezie, nie zmniejsza to bólu, ale przynajmniej kolano mi nie ucieka. Dodam jeszcze tylko, że jakieś dwa miesiące temu miałam rehabilitację (krioterapię, laser i pole magnetyczne) jednak w niczym mi to nie pomogło.

Jaki może być powód ciągłego bólu ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group