Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

problem z jedzeniem u 4,5,6 m-cznego dziecka

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dziecko
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mm21



Dołączył: 24 Lut 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lut 24, 2009 7:51 pm    Temat postu: problem z jedzeniem u 4,5,6 m-cznego dziecka Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam 6 miesieczna coreczke jest karmiona cztucznie miesiac temu przyszla pora na rozszerzenie diety jednak ona niechce jesc nic poza mlekiem i kaszka ani ze sloiczka ani jak jej sama zrobie nawet probowalam jej robic zadsze i dawalam z butelki jednak i to na marne bo ona wszystko wypluwa blagam

---edit by Wind_of_hope---
prosze nadawac tytuly tematom bardziej sugerujace problem. Tytuł zmieniłam.post przyłaczam do pokrewnego
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lesia



Dołączył: 26 Sie 2008
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Czw Mar 12, 2009 5:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja do tej pory mam problem z moim urwisem a mam ponad lata:) też nic nie chciał i nie chce jeść prócz mleka. Trzeba przegłodzić, jedzenie miksować. Próbować
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
AsiaF



Dołączył: 02 Lut 2010
Posty: 54

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: net
PostWysłany: Wto Kwi 06, 2010 7:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny poradźcie coś.. Moja Zuzia ma już 6 m-cy a ja nadal nie mogę Jej nauczyć jeść łyżeczką Sad
W ogóle nie chce buzi otwierać.. Otwiera ją ale tylko na wrzask.... gdy jej nie przechodzi.. to robię chwile przerwy próbuję ponownie a jeśli nadal szaleje - podaję to samo butelką (musi w końcu coś jeść) Przez butelkę, to je aż jej się uszy trzęsą.. Więc to nie dlatego, że jej nie smakuje.. Nie wiem już co robić.. Próbuje już od ponad miesiąca Sad
Przy pierwszym dziecku nie miałam takich problemów a tutaj taka draka...
Pomocy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
jaa18



Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 117

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Kwi 07, 2010 9:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam!mam taki problem mam córeczke,która ma miesiąc i do tej pory jadła piersia i było wzystko w porządku a teraz od paru dni jak je to razem tak sie denerwuje szarpie piers i płacze dałam jej mleko w proszku chciałam zobaczyc cy bedzie taka sama reakcja a tu zjadła i odrazu zasneła troche tylko popłakała.I nie mam pojęcia czy z moim mlekiem jest cos nie tak czy może za mało go mam albo nie może jeszcze dobrze chwycić pierś i nie wiem co mam robic czy dalej przysrawiac ją do piersi czy przejśc na mleko w proszku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tyska8414



Dołączył: 12 Kwi 2010
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Kwi 12, 2010 5:40 pm    Temat postu: ile je 5 miesieczne dziecko? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam.bardzo prosze o pomoc.moj pieciomiesieczny(butelkowy)synek odmawia mleka.daje mu jesc co 4 godziny chyba ze czasem chce szybciej czyli na rzadanie.wprowadzilismy juz zupki kaszki.sniadanie mleko nan1 obiadek zupka potem kaszka i do spania mleczko.i z tym mlekiem jest najwiekszy problem.zjadal 180ml teraz 100 to dla nas wyzwanie...troche chyba malo.jedynie w nocy(no nad ranem)zjada 150ml bez proszenia.cos jest nie tak?niektorzy mowia ze zabkowanie(mamy juz dwa Very Happy )jest przyczyna braku apetytu.zupka tez ciezko jest go nakarmic bo ogolnie to wszystko jest "blie"pluje i w ogole.nie czuje zebym go przekarmiala

temat przenosze w odp. miejsce---edit by Wind_of_hope---
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tyska8414



Dołączył: 12 Kwi 2010
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Kwi 12, 2010 9:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jak mi moj synek tak robil to okazalo sie ze nie najada sie tym co mam w piersich.przystawialam do piersi (a bylo to co chwile)sytuacja doprowadzala nas obydwu do szalu.moze zbyt latwo sie poddalam ale karmiony butelka stal sie spokojniejszy.raz gdy byl glodny zrobilam butelke.najadl sie i moment zasnal,chcialam sprawdzic ile pokarmu mam w piersiach.siagnelam 30 z obu a z butli zjadl 90
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Kwi 12, 2010 10:46 pm    Temat postu: problem z jedzeniem u 4,5,6 m-cznego dziecka Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tutaj wrzuciłam wszystkie podobne posty bo pomału robi sie smietnik Rolling Eyes
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dziecko Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group