Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Problem z gronkowcem w pochwie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Piotru19



Dołączył: 04 Paź 2011
Posty: 60

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Cze 28, 2013 1:54 pm    Temat postu: Problem z gronkowcem w pochwie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam Wszystkich użytkowników. Moja dziewczyna była leczona długo na nawracające grzybice pochwy. Wreszcie lekarz zalecił posiew okazało się ze ma gronkowca złocistego i jeszcze jakąś bakterie... dostała najpierw antybiotyk potem globulki. Pytanie czy ja mogę również go mieć? Czy powinienem zrobić badanie posiew czy badanie moczu? Uprawialiśmy także sex oralny... za 9 dni wyjeżdżamy na upragniony urlop to nasz pierwszy wyjazd, czy możemy współżyć w prezerwatywie? Proszę o podpowiedzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Cze 28, 2013 3:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

piotru jesli stosunki byly niezabezp to pewnie tez złapałes... przebadaj sie.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Piotru19



Dołączył: 04 Paź 2011
Posty: 60

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Cze 28, 2013 3:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mhmm... Pytanie czy posiew czy wymaz? Myślisz że Stosunek zabezpieczony podczas urlopu wchodzi w grę? Czy jest to nie wskazane dla mojej dziewczyny?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pasta



Dołączył: 12 Mar 2013
Posty: 285

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 31 podziękowań w 31 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Pią Cze 28, 2013 4:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Z pewnością byłoby najlepiej, aby do końca leczenia zachować wstrzemięźliwość seksualną. Ważne, abyście oboje byli wyleczeni, żeby się wzajemnie nie zarażać. Zrób sobie badania i jeżeli okaże się, że również masz gronkowca zadbaj o to, aby się wyleczyć. Unikajcie wówczas współżycia.

Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Cze 28, 2013 8:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tez tak mysle. nie ma co ryzykowac.
jakos przezyjesz bez sexu. musisz sie zbadac czy nie jestes chory..
posiew czy wymaz,, - nie wiem. musisz zapytac lekarza.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Piotru19



Dołączył: 04 Paź 2011
Posty: 60

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lip 01, 2013 2:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzięki za podpowiedzi! Very Happy

Dodano po 53 minutach:

Urodziło się w mojej głowie jeszcze jedno pytanie uprawialiśmy także sex oralny... ja mam skierowanie tylko na wymaz z prącia? Czy powinienem mieć pobrany również wymaz z języka? (Dermatolog jest teraz na urlopie)... W zasadzie miałbym mieć tą bakterię to tak czy siak dostanę antybiotyk. Czyli wymaz z języka nie jest konieczny?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Lip 01, 2013 9:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no chyba raczej nie bo skoro masz gronkowca to pokaze to wymaz z prącia.
z jezyka juz nie musisz.
mozesz sie podpytac tam gdzie bedziesz odbierał wynik. Wink daj znac co wyszlo.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Piotru19



Dołączył: 04 Paź 2011
Posty: 60

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 04, 2013 12:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wymaz już pobrany.... chodź laborantki były bardzo zdziwione że im przypadło takie zadanie. Chyba całe życie tylko krew pobierają. Dam znać jak odbiorę wyniki.

pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Piotru19



Dołączył: 04 Paź 2011
Posty: 60

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 12, 2013 11:49 am    Temat postu: Witam Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Trochę to trwało... no więc wyniki odebrałem:

"W warunkach tlenowych hodowla ujemna"
W badaniu mikologicznym grzybów drożdżopodobnych nie wyhodowano".

Teraz pytanie czy to nie było badanie tylko na grzyby?
Pobrano wymaz z pod napletka. Jakby był jakiś gronkowiec to chyba by wykazało prawda?Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Piotru19



Dołączył: 04 Paź 2011
Posty: 60

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sie 28, 2013 10:39 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Proszę forumowiczów o komentarz!?Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group