Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Problem z dziewczyną

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
einsatzkommando



Dołączył: 04 Cze 2006
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Cze 04, 2006 9:49 am    Temat postu: Problem z dziewczyną Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wybaczcie, że piszę to tutaj, ale naprawdę nie wiem gdzie to umieścić.
Otóż, mam problem z dziewczyną. Jesteśmy ze sobą prawie rok i nie mamy przed sobą żadnych tematów tabu, tak więc często rozmawiamy ze sobą o naszych fantazjach seksualnych.
Ja raczej jestem typem delikatnym, który nie chce robić nic na siłę.
Natomiast ma partnerka specjalnie odmawia mi tylko po to, bym zrobił to na siłę. Złapał ją mocno za ręce i piescil dalej.
Sama mi często mówi, że nic jej tak nie podnieca jak przemoc z mojej strony.
Czym to jest spowodowane ?
I jak najlepiej ją zadowolić ?

Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sirkamelot



Dołączył: 17 Kwi 2006
Posty: 33

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Cze 04, 2006 4:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Czym to jest spowodowane ?


Chyba nie ma no konkretnej odpowiedzi. To zależy od człowieka. Jedni lubią czeklade a inni nie. Tak samo z seksem jedni lubią na "niewolnika" a inni wolą normalnie. Tak samo tutaj. Ot, zwykły fetysz. Nic strasznego.

Jak ją zadowolić ?
Rób to czego ona od Ciebie oczekuje Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Jah



Dołączył: 18 Kwi 2006
Posty: 86

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Gdańsk
PostWysłany: Wto Cze 06, 2006 1:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Każdy przeca inny jest.

By ją zadowolić rób to co Jej sprawia przyjemność - nie przesadzajcie tylko w tych fetyszach by zapomnieć o normalnym seksie, uczuciu itp.

ZAWSZE należy znać granicę między seksualnością a "zabawą".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group