Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Problem z czerwonymi stopami

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
klementyna



Dołączył: 26 Lis 2008
Posty: 74

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sob Lip 03, 2010 11:12 pm    Temat postu: Problem z czerwonymi stopami Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Taki w sumie głupi problem, ale dla mnie jest dość krępujący, zwłaszcza że zaczęło się lato i wszyscy zaczynają biegać w sandałkach i klapeczkach. Moim problemem są czerwone stopy, zawsze robią się okropnie czerwone kiedy jest mi gorąco. Gdy ubiorę sandały, często ktoś się głupio dziwi :"Ojej a czemu ty masz takie czerwone stopy?!", a mnie to krępuje do tego stopnia, że często po prostu rezygnuję z odkrytych butów. Te moje stópki wyglądają tym gorzej, że kontrastują dość mocno z moją jasną karnacją Sad....
Ktoś kiedyś mi mówił, że może być to efekt odmrożenia sobie kiedyś stóp, czy tak rzeczywiście może być? Czy w ogóle da się coś z tym zrobić? Czy już jestem na te "czerwone stopy" skazana?... Sad


Zmienilam nazwe tematu na bardziej sugerujacy problem.
Mala_mi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Nie Lip 04, 2010 1:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

też mam taki problem i niestety jeszcze nie wymyśliłam przyczyny. może problemy z krążeniem?
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
klementyna



Dołączył: 26 Lis 2008
Posty: 74

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Nie Lip 04, 2010 9:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czy masz na to jakiś sposób? jakoś sobie z tym radzisz? czy po prostu nie ubierasz sandałów/japonek itp?...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Nie Lip 04, 2010 10:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

staram się nie zakladać sandałów a jak jest bardzo gorąco to się nie przejmuje tym i już.
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Nie Lip 04, 2010 10:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Najwidoczniej taka jest twoja uroda, i nic na to nie poradzisz. Nie ma sie co przejmowac tym co gadaja inni Smile
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
klementyna



Dołączył: 26 Lis 2008
Posty: 74

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Nie Lip 04, 2010 10:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ech no nie jest to pocieszające... Miałam nadzieję że współczesna medycyna i kosmetyka stworzyła na to jakieś cudowne środki... Jakieś kremy czy medykamenty poprawiające krążenie w stopach... Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Pon Lip 05, 2010 12:05 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mi lekarze nie pomogli, ale zawsze możesz pójść na konsultację i się podpytać. lub stosować takie chłodzące żele z arniką czy innymi substancjami na naczynka Smile ja jak się czegoś dowiem, to dam znać Wink
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
klementyna



Dołączył: 26 Lis 2008
Posty: 74

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pon Lip 05, 2010 4:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzięki:) Może faktycznie jakieś żele chłodzące... pytałam jednej dermatolożki, to powiedziała mi że jedynym sposobem są zakryte buty, a mi się nie chce wierzyć że nie ma na to sposobu. Może powinnam innego lekarza pytać, bo to chyba jest bardziej związane z krążeniem niż skórą...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
bizzy



Dołączył: 23 Lip 2010
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lip 23, 2010 12:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A swędzą was stopy? Bo ja też kiedyś zauważyłem, że mam czerwony plamy na stopach po treningu, swędziało mnie to, myślałem, że to od potu czy coś. Przez długi czas było tylko czerwone, potem zaczęło swędzieć. Dermatolog powiedział, że to grzybica i polecił mi to -------- link usunieto ---------- . Po dwóch tygodniach odczułem ulgę, zaczerwienienie zaczęło schodzić. Idźcie do dermatologa, mnie się wydaje, że to może być grzybica stóp.



Polecam lekturę regulaminu bo jak widzę nie znasz go.
Radze dokładnie go przeczytać bo kolejne złamanie zasad forum będzie karane ostrzeżeniem
LINKI NA FORUM SĄ ZABRONIONE. Link usuwam
Mala_mi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group