Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

problem z ciałem gąbczasym?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dwaplus1



Dołączył: 22 Wrz 2006
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Kwi 09, 2007 3:03 pm    Temat postu: problem z ciałem gąbczasym? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mój problem wygląda następująco:
Podczas wzowdu ciało jamniste jest odpowiednio twarde, ale ciało gąbczaste nie.. żołądz też raczej jest miekki i nie powieksza się. Ewentualnie mogę ścisnąć palcami prącie, wtedy wszystko jest ok, ale jak puszcze znowu krew z żołędzi odpływa. Zaobserwowałem że mw w połowie ciała gąbczastego jest taki "dołek" "zwężenie" nie wiem jak to nazwac.. i mw do tego momentu wszystko jest ok(jak ścisne to do tego miejsca wszystko jest ok), wiec pomyslałem że to może jakieś uszkodzenie np. podczas pieszczot (bo nie mam tego od zawsze, kiedyś było ok).
I tutaj moje pytania:
czy da to się zdiagnozować? jeśli tak to w jaki sposób? i w jaki sposób się leczy takie urazy? zabieg?

Jesli ktos ma jakąś inną teorie na temat mojego stanu to też chętnie przeczytam.

pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group