Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Problem z budową wejścia do pochwy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
olinek2706



Dołączył: 27 Kwi 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Kwi 27, 2010 6:02 pm    Temat postu: Problem z budową wejścia do pochwy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam dość nietypowy problem, ponieważ moje wejście do pochwy jest podzielone na dwie części jakąś poprzeczną przegrodą...Chciałabym zaczerpnąc porady, gdyż nie wiem czy to jest coś co może mieć wpływ na chęć rozpoczęcia życia seksualnego lub inne czynności z tym związane?Czy ktoś mógłby mi coś poradzić?Proszę o pomoc...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Wto Kwi 27, 2010 7:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

olinek2706 hmm przegrodą powiadasz. Ja bym radzila udac sie do ginekologa to zbadac on zapewne powie co to moze byc i czy to moze przeszkadzac. Nam trudno cokolwiek powiedziec, na odleglosc sie nie da. Lekarz cie zbada i na pewno powie co i jak.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kropka1456



Dołączył: 10 Sie 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sie 10, 2010 1:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

olinek2706 mam taki sam problem co ty,czy to jest normalne? i jeśli zaczęrpnęłaś już większej wiedzy i porady lekarza proszę o kontakt na maila: atena22jkl@interia.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group