Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Problem z brzuchem

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
xx737



Dołączył: 16 Lip 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lip 16, 2010 8:20 pm    Temat postu: Problem z brzuchem Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam nietypowy objaw. Jakieś pół roku temu po powrocie ze szkoły bolał mnie żołądek i tak cały dzień całą noc jak się obudziłem rano ból żołądka ustał ale teraz bardzo bolało mnie w dolnej części brzucha po obu stronach. Wysłano mnie do szpitala z podejrzeniem wyrostka ale tam nie chcieli słuchać że boli mnie z obu stron tylko zwracali uwage tylko na prawą strone i mówili że to może być wyrostek i powiedzieli że jak się nie pogorszy to nie będę operowany wieczorem już prawie mnie nie bolało a oni chcieli mnie operować więc odmówiłem rano ból ustąpił całkowicie na drugi dzień wyszedłem ze szpitala zdrowy. Tylko jest taki problem że dzisiaj jakieś pół roku po zajściu dalej zaczął mnie boleć żołądek i boje się co będzie jutro. Może mi ktoś powiedzieć co mi jest bo w szpitalu sami nie wiedzieli co mi mówić i każdy mówił co innego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Pią Lip 16, 2010 9:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

xx737 sadzisz ze ktos ci tu na oko postawi diagnoze?! Wirtualnie?! My nie jasnowidze.

Przyczyn jest wiele, byc moze masz jakies wrzody, byc moze sa to jakies problemy typu watroba, trzustka itp itd. Wymieniac mozna wiele. radze udac sie do lekarza, na pogotowie, liczac ze trafisz na bardzije kompetentnych lekarzy. Wg to moga byc np jakies kamienie... no mozna gdybac dlugo, ale bez lekarza sie nie obejdzie, mysle ze przydalo by sie jakies USG albo cos... my wirtualnie diagnoz nie postawimy...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group