Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Problem z 1 dniem

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Julta87



Dołączył: 12 Sie 2006
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 28, 2006 10:41 pm    Temat postu: Problem z 1 dniem Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ostatnio miałam małe zamieszanie w swoim życiu i nie pamiętam kiedy zaczęłam brać tabletki(microgynon21) ani kiedy skończyłam je brać a jestem właśnie w trakcie 7-dniowej przerwy i aktualnie mam miesiączkę. Myślę, że powinnam zacząć je brać w środę lub w czwartek. Czy ta różnica 1 dnia jest bardzo istotna?? Na pewno w środę będę miałam końcówkę okresu a w czwartek już nie będę miała. Czy antykoncepcja będzie zachowana jeśli przypadkowo ominę 1 dzień?? Czy lepiej jest wziąć pierwszą tabletkę w środę niż w czwartek?? Proszę o szybką odpowiedź.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
alicja_188



Dołączył: 07 Sie 2006
Posty: 37

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 28, 2006 10:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

szkoda ze nie napisalas, kotrego dnia zawsze rozpoczynalas branie tabletki.Moim zdaniem roznica jest niewielka, jesli mozna przesunac okres(zeby byl pozniej) lub ktos wogole zapomni wziasc talbetke,to dlaczego ma zajsc jakas roznica jesli wezmiesz dzien pozniej lub wczesniej:),waze abyś od momentu zażycia brała regularnie Wink .Pozdrawiam Wink Wink Wink ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
justa
Gość









PostWysłany: Pon Sie 28, 2006 11:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mozesz wziasc wczesniej czyli w srode i bedzie ok.wazne zebys nie wziela za pozno bo wtedy nawet 1 dzien zrobi roznice.krotsza przerwa moze byc
Powrót do góry
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sie 29, 2006 8:17 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Proponuję wziąść wcześniej niż później, czyli w środę.
Musisz się zabezpieczać dodatkowo, np. prezerwatywą przez pierwszy tydzień zażywania pigułek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group