Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

problem w prowadzeniu

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jurek-12340



Dołączył: 27 Sie 2010
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sie 27, 2010 10:20 pm    Temat postu: problem w prowadzeniu Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam Jerzy 35
Może ktoś pomoże ktoś rozpozna moją dolegliwość,mianowicie jestem kierowcą dużego auta i prawie od roku podczas prowadzenia pojazdu (a także jako pasażer) odczuwam dziwne dolegliwości w głowie, tj. odczuwam jakby dziwny ucisk w głowie ,ograniczone pole widzenia . Byłem już u kilku lekarzy kardiologa .laryngologa .okulisty ,także u neurologa ,wszystkie badania nic nie stwierdziły ,tomograf głowy w porządku ,jedynie rtg i rezonans(rezonans szyjnego) kręgosłupa wykazał wyprostowaną lordozę , zwyrodnienia i przepuklinę .Lekarz stwierdził że to nie od tego (strasznie odczuwam kręgosłup lędźwiowy promieniuje na kończyny)Mam skierowanie do neurochirurga ale czy to pomoże .A może to coś z nerwami.Proszę o poradę.
Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group