Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

problem:(

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ucio69



Dołączył: 18 Maj 2006
Posty: 41

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Czw Sie 03, 2006 2:28 pm    Temat postu: problem:( Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam mojej dzieffczynie ostatnio spóxnia sie okres Sad to już chyba 38 dzien mówi nato mkiast ze miała to już kilka razy jakieś 3lub 4 ze takie coś sie zdarzyłoSad bola piersi i mówi ze brzuszek ją boli :(prosze o pomoc bo nie wiem co robić jestem cały zestresowany:( az rece mi sie trzesąSad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
KOBIETA



Dołączył: 01 Sie 2006
Posty: 424

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Krakow
PostWysłany: Czw Sie 03, 2006 2:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

poczekaj cierpliwie. nie stresuj jej bo jeszcze bardziej jej sie okres opozni. skoro to sie juz zdarzalo to pewnie nie ma sie czym stresowac. a jesli istnieje podejrzenie ze jest w ciazy zrobcie test. bedziecie miec wieksza pewnosc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sie 03, 2006 2:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ale czy była jakaś sytuacja, w której dziewczyna mogła zajść w ciążę?
Spokojnie, napisz wszystko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Czw Sie 03, 2006 3:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tylko petting:(
Powrót do góry
KOBIETA



Dołączył: 01 Sie 2006
Posty: 424

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Krakow
PostWysłany: Czw Sie 03, 2006 3:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a bardziej szczegolowo? czy sperma miala kontakt z jej drogami rodnymi?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Czw Sie 03, 2006 3:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

niee nie miałem orgazmu ani nic mój .... był w spodniach
Powrót do góry
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sie 03, 2006 3:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No to czym się martwić Wink ?

To objawy nadchodzącej miesiączki. Czekajcie Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
KOBIETA



Dołączył: 01 Sie 2006
Posty: 424

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Krakow
PostWysłany: Czw Sie 03, 2006 3:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

do zaplodnienia dochodzi wtedy kiedy plemniki mezczyzny dotra do komorki jajowej kobiety. zeby tak sie stalo sperma musi dostac sie do drog rodnych. jesli miales wytrysk bedac w spodniach prawdopodobienstwo ze twoja dziewczyna jest w ciazy jest zerowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Czw Sie 03, 2006 3:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

uff dziekuje kamień z serca:) ale co to moze być jak tak póxno go nie ma
Powrót do góry
KOBIETA



Dołączył: 01 Sie 2006
Posty: 424

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Krakow
PostWysłany: Czw Sie 03, 2006 3:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

rozne rzeczy maja na to wplyw. stres odzywianie zmeczenie a nawet podobno upaly. nie wiem ile lat ma twoja dziewczyna ale jesli miesiaczkuje od niedawna to byc moze okres jej sie jeszcze nie uregulowal. wiesz nie chciala bym ci robic przykrosci ale uwazam ze powinienes troszke wiecej sie dowiedziec o plciowosci czlowieka. zajrzyj do dzialu objawy ciazy i poczytaj o tym jak dochodzi do zaplodnienia. warto zdobyc wiedze zanim rozpocznie sie na dobre swoje zycie seksualne. dla waszego wspolnego dobra Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group