Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

problem

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
vent



Dołączył: 11 Lip 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lip 11, 2009 10:28 pm    Temat postu: problem Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam może wyda się to głupie ale mam pewne objawy czegoś dziwnego , aczkolwiek ma drgania całego ciała w rytm bicia serca.
serce mi bije i mi głowa lata nie jest to jakieś gwałtowne tylko delikate, nawet nie tylko głowa bo i rece też
nie wiem czy to dokładnie opisałem ale mam nadzieję że to jest chwile (w sumie trwa już 3 dnień)
co to może być ? od czego ? jak leczyć ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Nie Lip 12, 2009 12:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

może są to tiki na tle nerwowym?
masz dużo stresów ostatnio ?
może brak Ci witamin?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
vent



Dołączył: 11 Lip 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lip 12, 2009 1:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no ostatnio jeden dzień miałem bardzo stresujący i to właśnie dzień przed tymi objawami
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Nie Lip 12, 2009 1:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

objawy te mogą być wynikiem silnego stresu, nerwicy, napięcia emocjonalnego.
przeważnie jednak pojawiają się po dłuższym stresie. jednak nie jest to regułą Wink
jeśli objawy nie miną idź do ogólnego powiedz o co chodzi i poproś o skierowanie na podstawowe badania Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group