Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Problem torbiel pomozcie !!

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Quba



Dołączył: 16 Lip 2007
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lip 16, 2007 1:58 pm    Temat postu: Problem torbiel pomozcie !! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam
moj ojciec byl na tomografi i wykryto u niego torbiel w mózgu o wielkosci 0,8cm . czasami dostaje takich bolow migreno podobnych , tzn bolo go glowa musi sie polozyc na jakis czas.
mam takie pytanie czy od tego sie umiera czy powoduje to jakies trwale zmiany paraliz itp? padaczki ?
bardzo prosze o odpowiedzi poniewaz bardzo sie martwie .

pozdrawiam !!!!!!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nastja
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 965

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 10 podziękowań w 10 postach

Skąd: lubelskie
PostWysłany: Pon Lip 16, 2007 3:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

doskonale rozumiem Twoje zmartwienie... tata nie umrze, gdy będzie dbał o siebie (nie pił duzo alkoholu, nie palił i nie denerwował się bardzo często) wiem to, bo znajomy miał torbiela w mózgu... (znajomy taty) niech odwiedza lekarza raz na 3 miesiące i naprawdę będzie dobrze..!
a mogę wiedziec ile tata ma lat:>?

nu
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Quba



Dołączył: 16 Lip 2007
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lip 16, 2007 5:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

38 a co ?:
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nastja
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 965

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 10 podziękowań w 10 postach

Skąd: lubelskie
PostWysłany: Pon Lip 16, 2007 9:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak po prostu zapytałam z czystej ciekawości.
będzie dobrze, młody mężczyzna jeszcze.
nie martw sie.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group