Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Problem po stosunku

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Żaba
Gość









PostWysłany: Sro Sty 25, 2006 11:07 am    Temat postu: Problem po stosunku Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

od ostatniego stosunku piecze mnie ujście od cewki moczowej. cały czas czuje nacisk w pęcherzu, ale kiedy idę się wysikać nie bardzo jest co.....nie wiem co się stało. czy zaziębiłam nerki. czy to może jakieś otarcie po stosunku? pomocy
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Sro Sty 25, 2006 11:24 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Objawy ktore opisałęś są bardzo podobne do objawów które daje rzeżączka (chodz to już stwierdzi lekarz).

Rzeżączka jest calkiem uleczalna i nie groźna pod warunkiem leczenia Smile - nie ma też co sie zamartwiać że przydażyło sie to tobie, tak sie zdarza 1/5 populacji ma rzeżączke Wink

Każde problemy z oddawaniem meczu, swędzenia, pieczenia, zaczerwienienia, owrzodzenia nalezy konsultować z lekarzem. Nie leczenie chorób wenerycznych czy tez zakażen prowadzi do nieplodności poprzez niedrożność nasieniowodów. Dlatego warto nie lekcewarzyć objawów. Medycyna jest tak zawansowana że potrafi bez trudu uleczyć choroby weneryczne i przenoszone drogą płuciową (oprusz wzw C i HIV które prowadzi do AIDS). Reszta jest niegorźna jeżeli sie je leczy Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Żaba
Gość









PostWysłany: Sro Sty 25, 2006 11:29 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ale rzeżączka jest chorobą przenoszoną drogą płciową....czyli musiałabym zarazić się od partnera...co jest raczej niemożliwe bo on nie miał od kogo się zarazić. jak szybko występują objawy po zakażeniu? bo ja zaczęłam odczuwac bóle po około 8 godzinach.
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Sro Sty 25, 2006 11:59 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

5 do 7 dni po stosunku Wink

Chciał bym zauważyć że podczas stosunku (ogólnie podniecenia) zostają rozszerzone kanaliki krwionośne co powduje ucisk na pęcherz moczowy Wink dlatego czesto po stosunku lub masturbacji po pewnym czasie chce sie sikać Wink Więc jezeli to było po paru godzinach od stosunku to być może to Wink

Zaczerwienie może być spowodowane poprostu otarciem, a brak moczu no tym że organizm nie wyda więcej wody niż mu to jest potrzebne Wink

Radził bym zaczekać pare dni jeżeli objawy nie ustąpią w tedy zglosić sie do lekarza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Sro Sty 25, 2006 12:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

do stosunku doszlo w sobote wieczorem.....juz jest sroda Smile poczekałam troche....
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Sro Sty 25, 2006 12:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W takim razie należalo by sie zglosić do lekarza Wink

P.S.
Prosił bym o bardziej szegołowe opisanie w tedy mozna odpisać coś konretnego najpierw dałaś do zrozumienia że kochałaś sie pare dni temu, potem że wczoraj a teraz wreszcie doszlo że w sobote Wink


Ostatnio zmieniony przez Paweł dnia Sro Sty 25, 2006 12:52 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Sro Sty 25, 2006 12:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Polecam wizytę u lekarza.Może sie okazać,że to jakieś zapalenie,które łatwo wyleczyć.Dobrze,że jesteś pewna partnera,ale w życiu różnie bywa.Życzę powodzenia i duuuużzzooooo zdrowia !! Laughing
Powrót do góry
ala
Gość









PostWysłany: Sro Sty 25, 2006 9:32 pm    Temat postu: do Żaby:) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mialam to samo i tez po stosunku - pieczenie a nawet bol przy siusianiu i uczucie pelnego pecherza:/ starsznie uciazliwe to jest niestety Sad
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group